reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

Znalazłam na allegro takie wkładki laktacyjne LilyPadz WKŁADKI LAKTACYJNE WIELORAZOWE samonośne (1851918460) - Aukcje internetowe Allegro tylko cały czas się zastanawiam czy warto w nie inwestować i czy się sprawdzą.

niby fajne , ale czy piers nie bedzie sie pod tym odparzac czy cos ?? chyba jednak te z materialu lepsze dla skory

ja teraz mam z Nuka sa chlonne bardzo nic nie przecieka, zatrzymuje sie pod siateczka w srodku , ale jakos kurcze pod stanikiem miekkim wygladaja okropnie :/ nic sie na mojej ^piersi nie ukladaja .. wkurza mnie to :/
 
reklama
Asionek z tym jest największy problem, że pod miękkim stanikiem wkładki się odznaczają. Ja kiedys zrobiłam sobie taki mega obciach. Założyłam białą lnianą sukienkę i biały miękki stanik pod nią no i oczywiście wkładki i wszystko było ok dopóki nie obejrzałam siebie na zdjęciu. W błysku w słońcu te wkładki były widoczne, świeciły i biły po oczach. Myślałam, że się ze wstydu spalę. Teraz jak gdzieś wychodzę to zakładam stanik usztywniany bo pod nim nic nie widać i nic się nie odkształca.
A jeśli chodzi o te sylikonowe wkładki to już doszłam do wniosku, że są złe bo skóra pod nimi nie oddycha.
 
Ja zakładam stanik który jest bawełniany wewnątrz a na zewnątrz mocno koronkowy i też się nie odznaczają. Pod usztywnianym faktycznie nie widać ich wcale.
 
Ja wlasnie tez zamowilam te wkladki wielorazowe Aventu bo na jednorazowych to zbankrutowac mozna.

Musze jeszcze kupic smoczek bo Aventu maly wypluwa i malo chce ssac. Jakis taki duzy mi sie wydaje strasznie. TT mial chyba mniejsze smoczki, musze cos wykombinowac bo smoczek nam zycie ratuje hehe
 
Ja wlasnie tez zamowilam te wkladki wielorazowe Aventu bo na jednorazowych to zbankrutowac mozna.

Musze jeszcze kupic smoczek bo Aventu maly wypluwa i malo chce ssac. Jakis taki duzy mi sie wydaje strasznie. TT mial chyba mniejsze smoczki, musze cos wykombinowac bo smoczek nam zycie ratuje hehe

U nas to samo, gdyby nie smok to kroku bym bez ssaka nie zrobiła bo już tak się w pewnym momencie zrobiło że nie jadła tylko używała mnie do usypiania i uspokajania się. My mamy te TT właśnie najmniejsze, troszeczke na nosek zachodzi ale wielki mi się nie wydaje.
 
Myśmy wczoraj małej smoka wpakowali w pyszczek. Mamy lovi i sie sprawdza. Przy Zosi żaden nie był dobry a już na pewno nie TT były stanowczo za duże. Zosia je zaczęła używać jak skończyła rok.
 
reklama
Do góry