reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

asionek ja jak po domu chodzę to wkładam pieluchę tetrową bo też mi wkładki jak woda idą. A jak karmię z jednej piersi to nagle mnie zakłuje w drugiej i z tamtej też wtedy leci :eek:

oj mam to samo ... ciekawe kiedy to minie ? :)

My juz 3ci tydzien lecimy na jedyneczce. Moja mala wazona byla dzisiaj i wazy 3310g :-D:-D nie wiem kiedy dorosnie do sukienek i kiedy rajstopki beda sie opinaly na niej. I czapusia z glowy spadac nie bedzie ehhh:-D:-D

mj moze ma juz z 4000g , ale wszystko jeszcze za duze dla niego ... czapeczki tez spadaja na oczka
za malo ciuszkow jednak tych najmniejszych
bylam w sklepie ostatnio chcialam kupic jakies ciuszki typu bluza czy spodnie i du.... najmniejsze to 60 , a na moejgo wisi to i jest ogromne
ciekawe kiedy maluchy dorosna do ciuszkow ? :)

ja polecam muszle laktacyjne zamiast wkładek. Jest to jednorazowy wydatek i na dodatek pozwala na zbieranie mleka i np mrożenie :) chociaż ja tego nie robię. Ale muszle polecam, chociaż zdarza się że są już pełne, ja się schylę i jest wyciek:) ja mam takie muszle : Wkładki laktacyjne MEDELA (1825422473) - Aukcje internetowe Allegro
a to mleko to będzie tak leciało już przez cały okres karmienia?
co do stanika to też myślałam że dam rade ze swoimi ale się przeliczyłam:) mam te 2 do karmienia ale to i tak mało i zastanawiam się czy kupić kolejny? może dam rade z tymi co mam

chyba trzeba bedzie kupic , bo na wkladkach zbankrutuje :)

a te aventu muszle co ktos linka podawal , to one nie wystaja jakos za bardzo z pod ubrania ?? bo jakies mocno streczace sa :)
wsumie szkoda mleka , a tak by sie cos uzbieralo hehe

co do stanikow to ja i tak sie mecze z ciuchami okropnie :/ a jak naloze normalny stanik to juz wogole masakra :/ jednak te odpinane to wygoda duza :)
 
reklama
o tych muszlach z medeli które mam mogę powiedzieć że są wygodne pod tym względem że oprócz tego że zbierają mleko to chronią brodawki przed otarciami, bo mnie np bolą od tego ssania:) no i te dziurki pozwalają na oddychanie, chociaż i tak czasami są zaparowane, więc myślę że te bez dziurek by się nie sprawdziły bo sutek by nie oddychał - bynajmniej u mnie.
Co do staników to mam 2 bez fiszbin i na razie nie kupuje więcej bo pralka i tak cały czas chodzi więc się pierze i suszy na kaloryferze. A z fiszbinami nie chcę bo uważam że gdy się karmi stanik powinien być wygodny żeby nic nie uciskal a z fiszbinami jednak zawsze trochę uciskają:)
 
Muszle bez dziurek z Aventu są do zbierania mleka podczas karmienia, można się w nich bez obaw nachylać i nic nie wyleci przez dziurki, mi podczas karmienia ta muszla wypełnia się w całości praktycznie więc te z dziurkami nie zdałyby egzaminu, z dziurkami można nosić pomiędzy karmieniami. Dla mnie te muszle są rewelacyjne.

Co do staników z fiszbiną - mnie nie cisną bo mam dobrze dobrany rozmiar. Położna jak najbardziej polecała z fiszbiną - fiszbina nie gniecie piersi, przecież jest pod nią i nawet piersi nie dotyka. Te bez fiszbiny takie bezkształtne są, ja mam za duże piersi do nich i takie placki mi się robią a z fiszbiną elegancko wyglądają.


dzisiaj kupiłam chustę kieszonkę-pouch do noszenia Maleństwa, http://chustolandia.pl/page2.php?post=8
zamierzam kupić standardową chustę tkaną i w niej wiosną nosić Maluszka :-)
 
Ostatnia edycja:
Znacie może jakiegoś użytkownika allegro który ma dużo asortymentu i jest sprawdzony??
Używam smoczka mam ale on go tak łapie zaraz wypluwa i troche mija za nim zassie dokładnie. Możecie polecić jakieś dobre smoczki?? Może avent?? Bo nuk odpada ma odruch wymiotny:(
 
o tych muszlach z medeli które mam mogę powiedzieć że są wygodne pod tym względem że oprócz tego że zbierają mleko to chronią brodawki przed otarciami, bo mnie np bolą od tego ssania:) no i te dziurki pozwalają na oddychanie, chociaż i tak czasami są zaparowane, więc myślę że te bez dziurek by się nie sprawdziły bo sutek by nie oddychał - bynajmniej u mnie.
Co do staników to mam 2 bez fiszbin i na razie nie kupuje więcej bo pralka i tak cały czas chodzi więc się pierze i suszy na kaloryferze. A z fiszbinami nie chcę bo uważam że gdy się karmi stanik powinien być wygodny żeby nic nie uciskal a z fiszbinami jednak zawsze trochę uciskają:)

musze gdzies je dorwac i obejrzec :)
chyba dobrze miec dwie z dziurkami i bez , chociaz mi chyba az tyle mleka nie leci zeby sie wylewalo az ..
ja jakos nie moge z fiszbinami nosic , nie zbyt mi teraz wygodnie :/ wole miekkie cale i to jest nowosc dla mnie , bo ja zawsze fiszbiny i jeszcze wypelnienie dodatkowe , bo maly biust mam :)
wsumie moglyby mi takie ciut wieksze piersi zostac , nie obrazilabym sie hehe

Znacie może jakiegoś użytkownika allegro który ma dużo asortymentu i jest sprawdzony??
Używam smoczka mam ale on go tak łapie zaraz wypluwa i troche mija za nim zassie dokładnie. Możecie polecić jakieś dobre smoczki?? Może avent?? Bo nuk odpada ma odruch wymiotny:(

ja nie pomoge , mam TT i moj maly nie chce , a kupowac nie bede innych , bo wsumie on nie ma az takiego odruchu ssania zeby mu smok byl potrzebny :)
co najwyzej jak baka puscic nie moze to szuka cyca , bo jakos mu lepiej one ida jak memla moje piersi :szok::-D
 
musze gdzies je dorwac i obejrzec :)
chyba dobrze miec dwie z dziurkami i bez , chociaz mi chyba az tyle mleka nie leci zeby sie wylewalo az ..
ja jakos nie moge z fiszbinami nosic , nie zbyt mi teraz wygodnie :/ wole miekkie cale i to jest nowosc dla mnie , bo ja zawsze fiszbiny i jeszcze wypelnienie dodatkowe , bo maly biust mam :)
wsumie moglyby mi takie ciut wieksze piersi zostac , nie obrazilabym sie hehe



ja nie pomoge , mam TT i moj maly nie chce , a kupowac nie bede innych , bo wsumie on nie ma az takiego odruchu ssania zeby mu smok byl potrzebny :)
co najwyzej jak baka puscic nie moze to szuka cyca , bo jakos mu lepiej one ida jak memla moje piersi :szok::-D
ja też zawsze nosiłam staniki z fiszbinami i wypełnieniem, a teraz to najzwyklejsze.
Również piersi mogłyby zostać u mnie trochę większe;)

my smoka na razie jeszcze nie dawaliśmy:) u nas też jest tak że jak mała na cycu wisi to sypią się pierdzioszki
 
reklama
Do góry