reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
a mi właśnie teściowa przekazała że dostałam w spadku jakieś łóżeczkowe rzeczy dla dida, pościele, prześcieradła mmmmm :)) jutro odbiorę i będę się zachwycać :D
 
Wreszcie zrobiłam liste co mi trzeba! wreszcie!...i się załamałam...bo nie mam nic i do następnego miesiąca nic nie dam rady kupić bo za dużo wydatków na ten miesiąc mamy.
Jeszcze się naoglądałam wózków w internecie...miałam 3 typy to teraz mam dodatkowe 2...kuźwa duży wybór to bardzo zła rzecz dla kobity!!!!
 
Dziewczęta a ja mam pytanie! No bo wiadomo, ze na co dzien bedzie sie uzywac pieluszek jednorazowych typu pampersy. A chcialam sie zapytac czy potrzebne beda pieluszki flanelowe badz tetrowe. Czy mzoe i jedne i drugie. Jesli tak to w jakich ilosciach i po co :) Wiem ze pytanie pewnie z dupy ale zielona jestem w temacie :(
 
Tetrówki się przydają głównie na początku. Dziecko często ulewa więc mu się podkłada pod główkę, również przy karmieniu podkłada się pod buzie bo bokiem mleczko może wypływać. Głównie to są jak śliniaczek tyle że delikatniejsze i większe. Ja kilkanaście miałam.
A flanelek używałam głównie do kąpania. Jedną kładłam na dno wanienki a drugą owijałam po kąpaniu i potem dopiero w ręczniczek bo są delikatniejsze. Miałam 2.
 
Pochwale sie Wam moimi zakupami dla Blanusi


ciuszki dla blanki 008.jpg

ciuszki dla blanki 016.jpg

Moze niuwierzycie ale za wszystkie te ciuszki i kocyk dalam symboliczne 45zł:-):-)
 

Załączniki

  • ciuszki dla blanki 003.jpg
    ciuszki dla blanki 003.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 25
  • ciuszki dla blanki 014.jpg
    ciuszki dla blanki 014.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 24
Wreszcie zrobiłam liste co mi trzeba! wreszcie!...i się załamałam...bo nie mam nic i do następnego miesiąca nic nie dam rady kupić bo za dużo wydatków na ten miesiąc mamy.
Jeszcze się naoglądałam wózków w internecie...miałam 3 typy to teraz mam dodatkowe 2...kuźwa duży wybór to bardzo zła rzecz dla kobity!!!!

Noo jak za duzy wybor to czlowiek glupieje! Ja na razie sobie spisalam na kartce co mam wlasnie musze to porownac do jakiejs listy wyprawkowej. Wydaje mi sie ze mam juz sporo rzeczy ale na pewno sie okaze ze drugie tyle do kupienie :-D

Dziewczęta a ja mam pytanie! No bo wiadomo, ze na co dzien bedzie sie uzywac pieluszek jednorazowych typu pampersy. A chcialam sie zapytac czy potrzebne beda pieluszki flanelowe badz tetrowe. Czy mzoe i jedne i drugie. Jesli tak to w jakich ilosciach i po co :) Wiem ze pytanie pewnie z dupy ale zielona jestem w temacie :(

Ja bede kupowac z 10 tetrowych. Na pewno sie przydadza jak sie dziecku uleje poza tym zawsze mozna sobie pieluszke rozlozyc gdzies jak sie wyjdzie z domu a trzeba malucha przebrac czy cos. Pozniej na pewno jako szmatke taka mozna dziecieca traktowac. Flanelowe ze 2 sobie kupie, kolezanki mi mowily ze jak kocyka czasem uzywaly albo kladly na przewijaku takie.
 
reklama
A chcialam sie zapytac czy potrzebne beda pieluszki flanelowe badz tetrowe. Czy mzoe i jedne i drugie. Jesli tak to w jakich ilosciach i po co :)

Ja używałam flanelowych do łóżeczka od strony główki i do wózka, żeby prześcieradełko się tak szybko nie brudziło. Również na przewijaku lub w rożku taka flanelka lub tetra to skarb ;-)Jak idziesz do kogoś i nie chcesz żeby dziecko lizało narzutę, to też wygoda taką podłożyć.
A, brałam też 2 do lekarza - jedną na 'przewijak', żeby dziecko na ceracie nie leżało i drugą na wagę :-) Do tych rzeczy używałam kolorowych (taki kaprys ;), a jako śliniaka białych.
 
Do góry