reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

reklama
Ariska to super Ci sie udalo :)
Martusia ladna ta chusta :) Z bambusem fajna jest na lato :)

Ja tez mysle ciagle czy nie dokupic sobie chusty z bambusem na lato... tylko ciagle sie wstrzymuje , bo kolejny wydatek...
No ale zawsze mozna sprzedac pozniej chuste, wiec calkiem sie stratnym nie bedzie ;) Maz mnie nawet namawia, zebym kupila.
Nawet kolor mam wybrany ;) tylko fajnie byloby na allegro taka znalezc, uzywana, no ale ciezko na odpowiedni kolor trafic ;)
a kolor bym chciala taki /z racji tego ze mam juz bezowa- brazowa to tym razem wzielabym kolorowa ;)/:
tropikana.jpg

No ale jeszcze ciagle mysle...
 
Ariska fajna ta chusta:-) czekam na Wasze fotki w niej;-)
Madlen fajne te kolorki....pasiaste chusty tez sa bardzo ladne;)
 
wreszcie wam wrzucę moje zdjęcie w chuście, tylko spróbujcie na mnie nie patrzeć, bo wyglądam niezbyt fajnie :)
DSCN4063.jpg
Niestety Natalka niezbyt lubi chustę i płacze, próbuje się wiercić, o spaniu nie ma mowy... Mam nadzieję, ze tylko dlatego, że to dla niej nowe, no i już była zmęczona... Muszę spróbować kiedyś z rana.

no i mam problem, jak zrobić ten wałeczek pod szyjką.
 

Załączniki

  • DSCN4063.jpg
    DSCN4063.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 62
monia-t - najlepiej ja wkladaj, jak wdzisz ze chce sie jej spac, to chwile poprotestuje i powinna zasnac. A walek zrob z pozwijanej chusty, tzn. jak Ci zostanie troche materiału przy szyjce, to go zwin w tak rulonik i powinien podtrzymac głowke:)
 
monia-t wiesz żadne dziecko na początku nie lubi wkładania, moj Maciek nadal ma nieraz opory ale najważniejsze żebyś później jak już zachustujesz przeszła się szybkim i pewnym krokiem po domu . Dziecko się w momencie uspakaja...spróbuj a się przekonasz...:)
 
reklama
monia-t na poczatku zawsze dziecko sie burzy, moja jak ma dzoen gorszy to wszystko jej przeszkadza. napewno mniej sie bedzie denerwowoac jak bedzie wyspana i najedzona.
 
Do góry