reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

moj jakos nie chce :-( pytalam sie go wczoraj czy go zamotac bo tosianda plakala a ja pranie wieszalam a on mecz ogl to stwierdzil, ze czasu nie ma na motanie ;-( no nic daje na wstrzymanie innego wyjscia nie mam. mam nadzieje, ze jak nosidla przyjda do testow to chociaz sprobuje ponosic.
 
reklama
malutka wybrałaś zły moment....jak możesz go pytać czy go zamotać w trakcie meczu? Zwariowałaś? Wiesz gdyby to były wiadomości albo Twój ulubiony serial ale mecz....chyba sobie żarty robisz:) A kiedy dostaniesz nosidła do testowania? ja też chcę? dają każdemu kto zarejestrowany?
 
wymog jest 50 postow zapisujesz sie do kolejki i przychodzi testujesz i piszesz recenzje bo dziewczyny same szyja. do chust nie trzeba miec tylu. ja czekam teraz na 2 chusty do testowania no i za 3 miechy powinny nosidelka dojsc bo zapisalam siena koniec kolejki. akurat tosianda bedzie do nich w sam raz bede testowac ergonomiczne i mai tai a to fajna sprawa bo w sumie testujesz za koszty wysylki.
 
A moj maz na razie nie chce motac ;) Powiedzial, ze pozniej bedzie. Chyba sie boi ;).
Powiedzialam mu, ze gdybym wiedziala, to bym sobie jakas fioletowa chuste strzelila , a nie brazowo-bezowa, chociaz podoba mi sie i taka:)
A w ogole to tez sie zastanawialam jak to latem z chusta bedzie... Te bawelniane sa dosc grube i jak bedzie 25 stopni to czy za goraco nie bedzie?
malutka a chusty z lnem i jedwabiem to na lato sa ok? Gdzies czytalam , ze z bambusem na lato sa dobre...
Nawet widzialam ze lenny Lamb ma z bambusem fajne, ponoc sa cienkie , miekkie , przewiewne, dobrze nosza, tyle ze gladkie sa /niektorzy twierdza ze sliskie/ i nie wiem jak to przy motaniu jest?
 
witajcie,
muszę się pochwalić, że przyszła do mnie wczoraj Nati! i jest rewelacyjna! motałam co prawda na sobie bez dziecka, bo teraz dopiero wyprałam. Materiał świetny i o wiele lepiej się układa.
Malutka- nie martw się, mój jak się na czymś skupi to też go nie mogę oderwać:)
 
madlane z tego co czytalam jedwab napewno bo chlodzi, len rowniez albo cos z bawelna :-). jednak wiadomo w kazdej chuscie bedzie w upalne dni goraco. ja tez sie zastanawiam nad taka trza zaczac zbieranie :-).

ribi toz to byla siatkowka hehe.

ferulka co chusta to chusta hehe ale miedzy nati a didkiem co ja mam tez jest roznica. ale do poscielowki azimi czy nimar to bez porownania no nie

np rosze 1000 post :-D
 
Ja latem jak bede nosila BArtusia w chuscie i bedzie upal to poprosty w samej peluszcze go tam wsadze ew w jakiejs cienkiej bluzeczce zeby ochronic mu raczki...a dzieki temu ze dzidzius jest do nas przytulony to jakos tak ytemp sie obniza ze jest mu chlodniej dlatego chusty tez sie poleca jak dziecko goraczkuje zeby zbic mu temperature.

A co do chusty to ja z mojego dydimosa indio jestem bardzo zadowolona:-) testowalam tez hoppa....to do didki nie dorasta moim zdaniem....ale z kolei hopp jest o niebo lepszy niz te azimi....
 
dzis dostalam moja chuste - tylko nie moge w niej nosic mojego skarbuszka... jutro jede do ortopedy - moze jak sie nasze problemy z bioderkami skoncza to bedziemy sie motac - motalam sie wieczorem poszlo mi niezle - robilam to z pamieci z filmikow ktore tu polecalyscie - jednak mam sciete koncie i chyba musze wiazac petelke na plecach..
mialam ochote wsadzic Natuske choc na chwilke ale byla juz troszeczke zmeczona bo dzisiejszy dzien pelen wrazen i nie chcialam jej rozdraznic...
..kiedy sie zamotalam poszlam sie ogladac w lustrze - boszeee jaka bylam z siebie dumna i jakas taka jakby szczesliwsza ale jak sobie uswiadomilam, ze jest pusta moja kieszonka to juz mi nie bylo do smiechu...
chusta jest w super stanie:)
 
reklama
Do góry