reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chrzciny

Ja jak pomyślę, że to już w niedzielę, to mam motyle w brzuchu.... Nie lubię trakich uroczystości - jeszcze w domu to jeszcze , ale kościół to się hcyba zatrzęsię jak tam wejdę :)
Do tego nei mam jeszcze nic kupionego dla OZinka. Wpiątek kupiłam mu butki w Smyku 6-112 msc i są ....... za małe (stopa 11 cm :D ). Nie wiem kiedy to kupimy, bo ja pół dnia w pracy a potem padam na pysk.......
 
reklama
Fajnie Kinga, z tym pelnym zanurzeniem! :) Czekamy z niecierpliwością na 01/10 - tj. na fotki :)

Myteż chyba zrobimy chrzciny albo w październiku albo końcem września. Muszę się w końcu za to zabrać!

A co do wieku, to ja podobno byłam chrzczona jak miałam 1,5 roczku :)
 
ja urodzona 4 grudnia a chrzcili mnie juz 1 stycznia :)
i wujek robił zdjęcia ale jak sie później okazało nie wyszło ani jedno :(
 
Wczoraj kupiliśmy już ubranko dla OSkarka - biała koszulę, kamizelkę z beżowego sztruksu, spodnie z beżowego sztruksu i taki sam berecik. Zdjęcia mam, ale nie zrzucone. Jak obiecałam w piątek bedą na bobasach, ale wyglada rozksoznie. Buciki też w końcu dostaliśmy - rozmair na dzieci w wieku 12-18 miesięcy.... Matko nie wiem po kim on ma tą stopę :)
Daliśmy za wszystko ponad 80 zł. Teraz jak mu już to przymierzyłam (od razu musiał ulać i koszula do prania :) ) to po prostu się nei mogę doczekać niedzieli :) :) :)
 
KingaP pisze:
wczoraj wstępnie umówilismy się na chrzest 1 października. ksiądz z radością przyjął naszą propozycję, żeby ochrzcic Karole przez zanurzenie :)

Odbędzie się to na SUMIE PARAFIALNEJ :) A jak znam naszego x proboszcza, to pewnie tydzień wcześniej opowie, że to będzie taki nietypowy chrzest, pełen znak!! :)

Bardzo się cieszę że wybraliśmy termin  :)

kinga, u dominikanów w centrum ?
 
reklama
Do góry