reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chrzciny

ara pisze:
a my mamy  pod gorke z chrztem, bo nie mamy slubu koscielnego i chyba ksiadz bedzie nam robil problemy :/
Ara jak Ja Cię dawno nie czytałam :D
My też nie mamy ślubu a chrzest już w neidzielę. U Nas pzrekonało xiędza to, że Rafał wkrótce wyjedzie za granicę i nie wiadomo potem kiedy będzie można OZInka ochrzcić.
Będzie dobrze!
 
reklama
ara: witaj kochana!!!

kinga i azki: ale macie fajnie ze mozecie sie spotkac :)

mamaboo: to oskar juz siedzi?? dawaj zdjeica na watek zdjeciowy!! :)
 
Czasem dajemy go na kilkadziesiąt minut z przerwami,a le nei za często. Dopiero zaczyna dochodzić do etgo, ze to "coś" w co go wkładają jest do przemieszczania się :)
Zdecydowaliśmy się tylko dlatego, że OZInek nie chce często siedzieć tylko łapie mnie za co się da i próbuje wstać, więc wolę żeby sobie pofikał po ziemii niż po moich bebechach:)
 
ja nie polecam chodzikow bo bardzo zle wplywaja na bioderka i kregoslup, dzieci szybko do takich wygod przyzwyczaja i potem ciezko jest mu wytlumaczyc ze juz nie moze w nim smigac bo to zle wplywa na jego postawe ::)
 
no proszę u nas na bb jak zwykle w wątku chrzciny o chodzikach a w wątku wyprawka ja pisałam o ubranku do chrztu ;D ;D ;D
 
reklama
u nas akcja chrzciny ! okazało sie, ze chrzestny moze niedojechać!!! buuu, a innych kandydatów niet :(

I wiecie jak to jest: ja chcę kogoś odpowiedniego dla mojej córki, (i moje wymagania są duże ::) ) , a rodzice naciskają, żeby wziąć któregoś z braci (mój-19 lat i łobuz nie z tej ziemi, a R. brat ma lat 16!!!). I jest "wojna", bo skoro tyle czekaliśmy na moja siostrę, to możemy też poczekać na chrzestnego.

Oczywiście opcja: chrzestny spoza rodziny nie wchodzi w grę, bo wg rodziców: NAJLEPIEJ Z RODZINĄ ::) [ja dodałabym:na zdjęciu, w środku... resztę znacie :) ]
 
Do góry