reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Chrzciny

reklama
qurcze a zostalo jeszcze jakies dzieciatko do chrztu?? bo my dpoiero 13 sierpnia idziemy :( i cos czuje ze na samym koncu jestesmy :laugh:
 
ach catherinka to mi kamien z serca spadl :laugh: bo myslalam ze jacys juz bezboznicy jestesmy ze nasze nie ochrzczone, bo myslalam ze trzeba ochrzcic do 3-go miesiaca i juz ::) ale oki juz spokojniejsza jestem ;)
 
To zależy od rodziców kiedy ochrzczą dziecko, ja np. bylam chrzona jak miałam ponad rok :) Tak wyszło, że lepiej nam będzie za jakiś czas ochrzcić :)
 
Kuba też jeszcze przed chcinami. Myslałam o 6 albo 13 sierpnia. W tym tygodniu muszę się zmobilizować i przejśc do księdza.
 
mój Maciuś też jeszcze nieochrzczony, chcieliśmy 9 lipca ale 8 jest wesele w rodzinie i musieliśmy przełożyć i efekt taki, że nowego terminu nie ma ::)
 
reklama
u nas tez chrzcin jeszcze nie bylo ;) mielismy chrzcic w maju ale jakos nie wyszlo i planujemy teraz dopiero na ostatnia niedziele sierpnia.
p.s. mam nadzieje ze sukieneczka do chrztu ktora kupilam na pierwszy termin nie zrobi sie za mala ;D ;D ;D
 
Do góry