reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
U mnie tez ma byc ok 16 osob a ja mieszkam w 38m2 wiec niewielkie te moje mieszkanko. A ksiedzu w ofierze nie mam pojecia... A ty milkada jak masz zamiar to przygotowac, tzn jakie dania itp.
Magni wiesz ja robilam obiad u siebie na 8 osob, i bylo ok, ale 16... hmm chyba ich nie pomieszcze. A tez myslalam zeby 100 zl dac.
 
Też myślałam nad tym żeby dać 100 zł :-) i tak zrobię :-).
A co do menu :-).To planuje zrobić dość prosty obiad,rosół potem ziemniaczki z mięskiem z piekarnika,udka skrzydełka,kotlety schabowe i piersi z kurczaka.Ze trzy surówki do tego,na pewno z kapusty pekińskiej z jakimiś dodatkami,buraczki z działeczki na zimno :-) a o trzeciej jeszcze nie myślałam.No i to na obiad :-) Potem do vódeczki brokuły z pomidorami w sosie czosnkowym i serkiem feta :-). Dwie sałatki,diabelską i curry,bo wiadomo jakiś talerz z szynką czy kiełbasa,jajka może nadziewane :-). Tort to wiadomo,ale zamawiany z cukierni i 2 ciasta też z cukierni :-).
Moja mama na pewno coś do tego jeszcze wymyśli,bo pewnie powie że mało na tyle osób :-):-):-).
 
Właśnie wróciłam od rodziców załatwialiśmy chrzest :-). Rany rodzice wymyślili, że zrobią mega imprezę bo nie jest im dane zrobić wesela jedynej córce :wściekła/y::wściekła/y:
U nas impreza 4 października na UWAGA - 40 osób, sponsorzy dziadkowie :szok::szok::szok:
Ubranko do chrztu już mamy, granatowe spodnie w paseczki, biała koszula, granatowy sweter w serek i mokasyny ze skóry jasnej brązowej :happy2::happy2:
 
My wkońcu załatwiliśmy ten chrzest. Odbędzie się 27.09:) Teraz trzeba pobiegac za restauracją,ubrankiem dla małego i po coś dla mnie-bo nie wchodze w stare ubrania:(

Porozmawialiśmy z kilkoma znajomymi i damy księdzu 100zł.
 
Dziewczyny, ja robiłam Chrzciny w knajpie, bez vódeczki, bo knajpa jakieś 8 km od miasta i samochodami wszyscy jechali, a zapłaciłam za 25 osób niecałe 1100 PLN, i w sumie to był najlepszy pomysł. Każdy zamawiał co chciał z karty, ja nie miałam roboty...
 
oooo to ja za dużo księdzu dałam bo 200 zł pójdę poproszę o wydanie reszty :-D
My robiliśmy imprezę sami na 30 osób i wydaliśmy coś ponad 2000 zł także Nocanko wyszłaś na tym lepiej bo nie dość że się nie napracowałaś to jeszcze mniej kasy ci poszło :-D
Ja coprawda też nic nie robiłam przy chrzcinach bo się strasznie rozchorowałam i nie miałam siły nawet chodzić i na oczy nie widziałam z kataru, także z chrzcin synka niewiele pamiętam :wściekła/y:
Jestem wdzięczna mojej mamie że ze wszystkim sobie poradziła.
 
Chrzest naszej Anusi będzie 11 października. W naszej parafii proboszcz powiedział mi 100 zł a jeśli będziemy chcieli specjalną mszę za dziecko, nas i chrzestnych to 150zł. Byłam sama na konferencji przez chrztem, tam ksiądz powiedział jak dokladnie będzie wyglądał chrzest, co potrzebne. Biala szatka, świeca. Mamy być po spowiedzi:sorry2:chrzestni też. Potrzebne są zaświadczenia od chrzestnych, ze mogą pełnić ten honor:-). W tygodniu poprzedzającym chrzest mamy się zgłosić do kancelarii w celu spisania Aktu Chrztu.

Powiedzcie mi po co jest biały bukiecik i kto go kupuje?
 
reklama
Do góry