reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

A moje chrzciny z przyczyn organizacyjnych przesuniete mam nadzieje ze na pierwsza sobote października jestem zła jak osa ale coż siła wyzsza :(
 
reklama
Nanya- wyglądaliście ślicznie, a Lusia jaka już duża :tak:
My tak sobie myślimy z moim A że jakoś wcześnie ochrzciliśmy Filipa bo miał niecałe 2 miesiące i jego ubranko było na niego jakieś duże, no ale trudno. Mamy już to z głowy a teraz mógłby marudzić czy coś, a tak był grzeczniutki tylko wgryzał mi się w sukienkę podczas chrztu bo mu się jeść zachciało :-D
 
my tez juz po. Odbylo sie bez problemow i bez...spowiedzi :-p:-D
Liv przespala caly sakrament, tylko podczas polewania glowki i namaszczania przeciagala sie u taty na rekach. Po kosciele uraczyla gosci usmiechami i poszla dalej spac :-)
fotki wrzuce na zamknietym
 
Witam :-). My Kubusia będziemy chrzcili dopiero 11 pażdziernika :-). Już przeraża mnie to całe szykowanie, zdecydowałam się gości przyjmiemy w domu bo szkoda kaski na restauracje :-).
Mam zapytanie do tych które już chrzciły swoje maluszki,chciałabym odkupić garniturek na 68 cm :-).Jeżeli którejś byłby zbędny za jakąś rozsądną sumkę :-).

 
U nas najprawdopodobniej chrzest będzie w 3 albo w 4 sobotę października. Bo wtedy przyjeżdża chrzestny Ani z pracy z Hiszpanii. Ale jeszcze walczymy o chrzestną ;-)
 
Milkada u mnie tez chrzest 11 pazdziernika, tez jeszcze nie mam stroju. Ja bym chciala zrobic u mnie w mieszkaniu, ale moja mama twierdzi ze mam za male lokum i ze to wazna uroczystosc i zebym w restauracji robila... eh, jednak nie usmiecha mi sie wydac 1500 zl na chrzest. eh. a ile osob zapraszasz?
 
Kabaretko ja mam mieszkanie 48m2 na 4 dorosłe osoby i dziecko i chrzciny były w mieszkaniu właśnie. Byli tylko najbliżsi (dziadkowie, chrzestni z partnerami i ciocia z wujkiem czyli 10 osób. Było bardzo fajnie
 
reklama
kabaretka będzie 14 osób na pewno a czy więcej to się okaże może dojść do 16 :szok:. Mama i siostra obiecały pomóc w przygotowaniu :-). A mam takie pytanko ile dajecie księdzu w ofierze ??
 
Do góry