reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

a my wczoraj byliśmy na naukach i u spowiedzi , mój Adam to omało w gacie nienarobił o tą spowiedz , miał stresa jak cholera :-p a ja jako kochająca zona podokuczałam mu trochu :tak::tak::tak:

annya każdy ksiądz powinien być właśnie taki , niestety więkrzość to wredne djabły:confused:
 
reklama
Cześć dziewczyny
u mnie już po chrzcinach, było fajnie i wesoło.
Mała przespała spokojnie całą mszę a do koscioła wzięliśmy leżaczek bo w nim zasnęła w domu więc jej nie chcielismy budzić no i tak zabralismy śpiącą po karmieniu, i to był dobry pomysł. Taka jestem szczęśliwa,że nie było problemów z małą, bo były inne dzieci to plakały, męczyly się na rękach u rodziców, a nasza spała nam pod nogami na leżaczku tylko moj mąż od czsu do czasu nogą ją pobujał. Przepudziła się tylko na chwilkę jak ksiądz polewał jej główkę wodą ale nie mruknęła nawet! Spojrzała tylko na niego i oczka zamknęła. Nie obudziła się nawet jak ją wyjmowalismy z leżaczka. Zuch dziewczyna. Całą mszę się podśmiewaliśmy z naszej śpiącej królewny.
Co do gościny, to było nas razem 9 osób- najbliższa rodzina i chrzestni. Wyprawialismy w domu. Ale w domu mała już była marudna, bo to z rąk do rąk więc pakała nie dała sobie zrobić zdjęcia z nikim spokojnie. Dobrze że w kościele robili nam zdjęcia z dwóch aparatów to mamy teraz co oglądać. Było spokojnie i fajnie. Bez alkoholu- tylko winko czerwone jedna buteleczka symbolicznie.
Zdjęcia dodam z chrzcin do swojego profilu bo tu nie umiem.
Pozdrawiam.
 
Dorota zeby wstawic zdjecia na forum musisz umiescic je najpierw na specjalnym serwerze np.fotosik lub photobucket Wszelkie wskazówki znajdziesz na pierwszej stronie wsród tematów przyklejonych :)
 
my też już po . Oskar był w kościółku grzeczniuteńki , niespał tylko sie gapił co się dzieje , pogoda była super a i imprezka sie udała .Fotki wrzuciłam na zamknięty.
 
chrzciny1.jpg
A to my :) W zeszłą niedzielę. Przydały się zajęcia w szkole rodzenia. Mąż uspokoił Małą w 3sek
 
My też po Chrzcinach. Mała patrzyła sobie z ciekawością na Kościół, podczas kazania kimnęła i spała już do końca mszy. Nawet polewanie główki jej nie obudziło :-D Nie mamy jeszcze wszystkich zdjęć, więc wklejam niektóre z tych bardziej udanych :-D
 

Załączniki

  • 4.JPG
    4.JPG
    37,2 KB · Wyświetleń: 83
  • 13.JPG
    13.JPG
    55,2 KB · Wyświetleń: 77
  • 74.JPG
    74.JPG
    54,8 KB · Wyświetleń: 81
  • chrzciny galli 069.jpg
    chrzciny galli 069.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 81
reklama
My tez po chrzcinach, był w sobote 5.09. Oczywiscie gosci było wiecej niz ustalilismy na poczatku (mielismy byc my i chrzestni) , bo tesciu sie obraził i powiedział ze on musi byc, no to tesciowa przyszła z nim, maz stwierdził ze zabraknie tylko jego brata z rodzinka wiec ich tez zaprosił. Nie było tylko mojej mamy bo jest w senatorium. Kawe i kolacja była w domu i ogolnie wyszło dobrze. Zdjecia wkleje na zamknietym jak odbiore od brata.
 
Do góry