reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

Hej :-)

Ja tylko chciałam się pochwalić komplecikiem, jaki kupiłam dziś małej na Chrzest (jest 30 sierpnia). Do tego są jeszcze butki i czapeczka. Cuda teraz robią :tak:
 

Załączniki

  • DSC04201.JPG
    DSC04201.JPG
    41 KB · Wyświetleń: 55
reklama
CZEŚĆ
My małą chrzcimy za 2 tygodnie -30 sierpnia podczas mszy.
Alkoholu nie przewiduje wolałabym nie!!

Hej :-)
Ja tylko chciałam się pochwalić komplecikiem, jaki kupiłam dziś małej na Chrzest (jest 30 sierpnia). Do tego są jeszcze butki i czapeczka. Cuda teraz robią :tak:

Widzę, że 30 sierpnia w modzie :-D. My też chrzcimy Małą 30 sierpnia (będzie w sumie 8 dzieci). Dorota u nas też impreza bez alkoholu !!!
 
A my już po chrzcinach (15 sierpnia), razem z nami chrzciło się 6 dzieci. To była też nasza pierwsza rocznica ślubu. Mały był bardzo grzeczniutki. Nawet jak ksiądz polewał mu główkę to się usmiechnął, chyba myslał że czas kąpieli przyszedł hehehe.:-):-D:-D
 
CZEŚĆ
My małą chrzcimy za 2 tygodnie -30 sierpnia podczas mszy.

Hej :-)

Ja tylko chciałam się pochwalić komplecikiem, jaki kupiłam dziś małej na Chrzest (jest 30 sierpnia). Do tego są jeszcze butki i czapeczka. Cuda teraz robią :tak:

Widzę, że 30 sierpnia w modzie :-D. My też chrzcimy Małą 30 sierpnia (będzie w sumie 8 dzieci). Dorota u nas też impreza bez alkoholu !!!

no rzeczywiście 30 bedzie oblegany :-D:-D:-D , my też 30 :-):-):-)
nanya śliczna sukienusia :tak::tak::tak:
 
A my już po chrzcinach (15 sierpnia), razem z nami chrzciło się 6 dzieci. To była też nasza pierwsza rocznica ślubu. Mały był bardzo grzeczniutki. Nawet jak ksiądz polewał mu główkę to się usmiechnął, chyba myslał że czas kąpieli przyszedł hehehe.:-):-D:-D

Wszystkiego najlepszego!!! Super, jak Piotruś był grzeczny :-)

Nanya, śliczne ubranko, miałam podobne jak chrzciłam Julcię. Ale teraz muszę kupić drugie dla Ani, bo to co miała Julka, to Ania się w nim "topi" :rofl2:
 
My rowniez juz chrzcilismy malego, 16go sierpnia. :tak: Olek nosil szatke, ktora u malza w rodzinie przekazuje sie z pokolenia na pokolenie:tak:. W sumie mielismy 15 gosci i 4 dzieci. Alkohol byl w sladowych ilosciach:-p. Stwierdzilismy, ze nie ma co popadac w skrajnosc:-p Pogoda dopisala i bylo piekne sloneczko:tak:
 
A co? Tyle masz na sumieniu, że do chrztu nie zdążysz? ;-):-):-):-):-):-)

zebys wiedziala :-p

a tak na serio to:
1) nie pamietam juz jak szla formulka :zawstydzona/y:
2) po niemiecku brak mi slownictwa...koscielnego :-D
3) przyjezdzamy w sobote rano do PL a wieczorem juz chrzcimy i z czasem bedzie kiepsko

ale chyba sie nie wywine :-(
 
reklama
Do góry