reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
mówisz Agatko ze niemasz pomysłu co podać do żarełka na chrzest ? \
miałam nic nierobić ale wszyscy sie krzywią więc zaserwuje to :
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Rosół z domowym makaronem[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Polędwica wieprzowa w sosie serowym
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Szaszłyki z kurczaka z owocami
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Kawałki łososia w sosie cytrynowym
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Bukiet warzyw gotowanych na parze i małe ziemniaki[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Bukiet surówek (kapusta pekińska, marchewka, czerwona kapusta gotowana)
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Schab w galarecie[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Indyk w maladze
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Patery mięs pieczonych i wędlin (schab ze śliwką, indyk z fetą i bazylią, pasztet z oliwkami, rolada z karkówki ze szpinakiem, szynka, kabanosy)
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Deska serów[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Sałatki (sałatka farmerska z brokułów i kalafiora z pieczarką, sałatka z pomidorów i mozzarelli w sosie bazyliowym, sałatka nicejska)[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]tatar z ogórkiem i grzybkami
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Owoce na lustrze w sosie czekoladowym[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Drobne ciasteczka (mini ptysie, eklerki, babeczki, rożki z jabłkiem) [/FONT]

no i oczywiście TORT , MOŻE JAKIEŚ CIASTO JESZCZE



 
a ja tak szubko wrzucam pare fotek z dzisiejszej imprezy, przyjęcie robilam w knajpie-w domu nie miałam do tego głowy, tydzień cały teściowa z wnuczka siedziały mi na karku-masakra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ale impreza była udana:-)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 81
  • 2.jpg
    2.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 94
  • 3.jpg
    3.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 87
mówisz Agatko ze niemasz pomysłu co podać do żarełka na chrzest ? \
miałam nic nierobić ale wszyscy sie krzywią więc zaserwuje to :
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Rosół z domowym makaronem[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Polędwica wieprzowa w sosie serowym
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Szaszłyki z kurczaka z owocami
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Kawałki łososia w sosie cytrynowym
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Bukiet warzyw gotowanych na parze i małe ziemniaki[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Bukiet surówek (kapusta pekińska, marchewka, czerwona kapusta gotowana)
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Schab w galarecie[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Indyk w maladze
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Patery mięs pieczonych i wędlin (schab ze śliwką, indyk z fetą i bazylią, pasztet z oliwkami, rolada z karkówki ze szpinakiem, szynka, kabanosy)
    [/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Deska serów[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Sałatki (sałatka farmerska z brokułów i kalafiora z pieczarką, sałatka z pomidorów i mozzarelli w sosie bazyliowym, sałatka nicejska)[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]tatar z ogórkiem i grzybkami
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Owoce na lustrze w sosie czekoladowym[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Drobne ciasteczka (mini ptysie, eklerki, babeczki, rożki z jabłkiem) [/FONT]

no i oczywiście TORT , MOŻE JAKIEŚ CIASTO JESZCZE

Andzia - kiedy masz te chrzciny? Ja się wpraszam:tak::-D A w ogóle to mogłabyś jakieś detale do tych przepisów wrzucić na wątek :tak:
 
tak tu bedziemy chrzcili o jakich kosztach myślisz??
Chodzilo mi o kosciol. W moim miescie w PL za chrzest byla stala oplata 100zl a nie co laska. Zastanawialam sie jak jest tutaj czy ejst stala oplata, a jak co laska to zn ile tej laski??

Gumisia slicznie wygladaliscie :tak::-)

andzia menu rewelacja az mi slinka poleciala :-)
 
Martusia ksiadz powiedzial mi przez telefon ze to jest ofiara przycisniety do muru odparl ze jedni daja 100 funtow inni 10 wiec chyba co laska my planujemy dac nie wiecej niz 30 .... dowiemy sie wszystkiego w okolicach 10 wrzesnia bo mamy sie wtedy zglosic aby wpisac malego do ksiag koscielnych :)
 
reklama
CZEŚĆ
My małą chrzcimy za 2 tygodnie -30 sierpnia podczas mszy.
Co do zaproszeń to wysłyłałam, tak lubię żeby było "oficjalnie" chociaż robie małe przyjęcie w domu razem tylko na 8 osób, my dziadkowie i chrzestni.
Księdzu dałam 50zl w kopercie (nadmieniam,że nie chciał wcale).
Malutką ubieram w biało-różową sukienusię, jak bedzie zimno to mam sweterek do tego.
Jeśli chodzi o menu to mój mąż będzie gotował obiadek dla gosci. Do tego zamówimy torta i ciasto. No i ewentualnie podamy kolację. Wszystko po domowemu. Alkoholu nie przewiduje wolałabym nie!!
To takie moje pare zdań.
POZDRAWIAM
 
Do góry