reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
dziewczynki
piekne te ubranka i cale uroczystosci....ahh my malitka chrzcic bedziemy w grudniu bo na swieta zjedziemy do PL, sukienusie juz mamy bo babcia oprzec sie nie mogla i zakupila.
a chcialam sie zapytac o alkohol...czy u Was przy poczestunku byl podawany alkohol? ja slyszalam rozne opinie do tej pory, rodzina mojego meza upiera sie przy alkoholu...a moja mowi ze nie koniecznie albo jedynie jakies winko symbolicznie...
 
Gonia - my będziemy chrzcić na święta. Według tradycji kościelnych, to na chrzcinach i na komunii nie powinno być alkoholu ( choć nie wiem dlaczego, skoro na ślubie już wolno :baffled: następny głupi wymysł ). Ja robię tak, że po chrzcie ( w 1 dzień świąt) będzie obiad i kawa z czymś słodkim z okazji chrztu, a potem to już tradycyjna słowiańska impreza świąteczna z alkoholem :-D
 
My Adasia ochrzcimy chyba we wrześniu. Mielismy teraz chrzcic,ale ma te krostki a chce aby miał ładne zdjęcia na pamiątkę jak dorośnie. No i planujemy troszke alkoholu-nie mam na to wpływu ,niestety juz moj S postanowił
 
Według tradycji kościelnych, to na chrzcinach i na komunii nie powinno być alkoholu ( choć nie wiem dlaczego, skoro na ślubie już wolno :baffled: następny głupi wymysł )

Annya, skoro sama nie raczyłaś na to wpaść, to pozwól, że Ci coś uświadomię. Otóż chrzciny i komunia to "imprezy"... DZIECIĘCE :-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
Annya, Kalina, mój św pamięci wujek, jak żenił się z noją ciocią, okazało się że nie ma żadnych sakramentów! :szok: ślub brali 25 grudnia, a sakramenty przyjmował w Wigilię, a miał wtedy 41 lat...
 
andzia ja kupię zaproszenia i napewno dam, chrzciny Piotrusia w ostatni tydzień września:-) i alkohol będzie;-)
 
reklama
Do góry