reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

podziwiam wkład pracy! ile precyzji trzeba, żeby takie ładne kartki zrobić! super! gratuluje talentu i cierpliwości :)

że też wszystkie zaproszenia na chrzciny rozdałam... też sama robiłam ;) jak uda mi się od kogoś pożyczyć, to też sie pochwalę ;P
 
reklama
Fintolinka, w zeszłym roku robiłam podobną metoda szopkę na konkurs, to wiem ile roboty z tym jest żeby fajnie wyglądało:tak: Tym bardziej podziwiam że Ci się chce:-) Naprawdę piękne, już ze cztery razy wracałam żeby znowu obejrzeć:-)
 
Ja 10 grudnia zamówiłam na allegro świecę i szatkę na chrzest dla Majki. Już się bałam, że nie dojdzie ale przyszła przed chwilą :p W ramach przeprosin od sprzedającego dostałam w gratisie opaskę białą z kokardką dla Majki na głowę i wysyłka była paczką priorytetową a nie listem poleconym za który zapłaciłam, także miło z ich strony :) Najważniejsze, że doszła bo już się trochę bałam ;P Świeca i szatka wyglądają rewelacyjnie! Zdjęcia nie oddają ich piękna ale chciałam się pochwalić - całość to mój własny projekt (dobór kolorów, materiałów, czcionki itd.) :p

rmsppt.jpg
 
Ja 10 grudnia zamówiłam na allegro świecę i szatkę na chrzest dla Majki. Już się bałam, że nie dojdzie ale przyszła przed chwilą :p W ramach przeprosin od sprzedającego dostałam w gratisie opaskę białą z kokardką dla Majki na głowę i wysyłka była paczką priorytetową a nie listem poleconym za który zapłaciłam, także miło z ich strony :) Najważniejsze, że doszła bo już się trochę bałam ;P Świeca i szatka wyglądają rewelacyjnie! Zdjęcia nie oddają ich piękna ale chciałam się pochwalić - całość to mój własny projekt (dobór kolorów, materiałów, czcionki itd.) :p

rmsppt.jpg
Śliczne! Bardzo mi się zwłaszcza obszycie szatki podoba, to przezroczysto - tęczowe:tak:
 
wow, super szatka i w ogóle :-) a no quilling jest wyczerpujący :-D ale wciągnęłam się i dosyć mocno :-) taki mój mały nałóg :-) mam teraz propozycję współpracy z hurtownią kwiatową także rozmyślam sobie nad tym :-D
 
Alis super projekt na szatkę.Oryginalnie wygląda,bardzo mi się podoba.

Pewnie też jak już zabiorę się za organizację chrzcin,to zamówię profesjonalne wyszycie.Starszemu wyszywała mama znajomej,co ponoć miała dar do tego.Wyszło krzywo i niechlujnie,teraz na ślepo już tego nikomu nie powierzę.

Flintolinka trzymam kciuki,żeby się z tą hurtownią udało,bo talent do tego masz.Piękne karteczki :tak:
 
Alis prześliczna szatka i świeca,tak jak Aga napisała,fajnie że to nie róż ;-),ten wasz kolorek jest bardzo ładny. Nie wiem tez jak to u was jest,ale np u nas chrzestna kupiła szatkę.Ja się sama zdziwiłam bo mieliśmy wcześniej kupioną,a ona przywiozła ze swoją bo podobno chrzestna kupuje.
 
reklama
Alis, wampi piękne macie przybory do chrztu... ja się musze dzisiaj najpozniej za zrobienie świecy zabrać.. a szatkę u nas chrzestna kupuje.. wybierałyśmy obie ale kolor pozostaje w jej kwestii...
coraz bardziej się stresuję....
 
Do góry