reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

Ja robię 1,5 imprezy;)
Sobota dla dzieciaków, natomiast w niedzielę wpadną tylko rodzice P. z jego babcią.

Pamiętam, jak robiłam roczek Jagody. Zarosiłam TYLKO 5 dzieci, z czego jedno miało 2 miesiące (córka mojej kuzynki) + moja Jagodzia a w domu było 18 osób, bo dzieci z rodzicami. Było bardzo fajnie, ale taki rwetes, harmider i rozpierducha, że po 2 godzinach nie wiedziałam, jak się nazywam:))

W tym roku będzie chyba tylko troje dzieci:DDD
 
reklama
my robimy impreze dla rodziny u rodziny bo oni wszyscy mieszkaja w jednym miejscu pod wawa wiec nie bedziemy ich tu ciagac tylko organizujemy spotkanie przy torcie u tesciowej. a u nas w domu bedzie kinder party. moge sie juz pochwalic jaki torcik bedzie miala lena (oczywiscie z innym napisem). na impreze rodzinna tesciowa piecze tort.

Ładny - tak myślałam że wybierzesz jednak kokardę na górę:-)
 
my robimy impreze dla rodziny u rodziny bo oni wszyscy mieszkaja w jednym miejscu pod wawa wiec nie bedziemy ich tu ciagac tylko organizujemy spotkanie przy torcie u tesciowej. a u nas w domu bedzie kinder party. moge sie juz pochwalic jaki torcik bedzie miala lena (oczywiscie z innym napisem). na impreze rodzinna tesciowa piecze tort.

tort1.jpg

super torcik:)
 
Czyli ja robię pół imprezy?:-D Bo sama piekę torta, w niedzielę jak w każdą niedzielę przyjedzie siostra z rodziną i jak w każdą niedziele wypijemy kawę, tylko tym razem będzie tort do kawy;-)
 
ładniusie saa tetorty ktore pokazujecie

ja wymyslilam ze zamowie albo biedronke albo motyla,taki wiosenny ,majowy:tak:

impreza bedzie w sobote,nie w dzien urodzin na ok 15 osob,chyba drugiej nie bedzie(dzieciowej) bo kolezanka ma termin porodu:-)ale niemartwie sie ;-)bo w czerwcu Wiki ma urodziny wiec bedzie wesolo:-)

a o prezencie dla Oli nie myslalam bo na pewno sporo dostanie.Nie chcialabym zeby bylo to cos grajacego ale czas pokaxze:hmm:
 
reklama
bali fajna stronka... a patrzylas takie cudo?? Tort podwodny :: zdj�cie tortu w Galerii tortownia.pl - www.tortownia.pl

nikita: jakżesz to?? toż to cała impreza....

u nas chyba ze 3 beda imprezy.. nie licze czy połówki czy całe... na ppewno 17 (wtorek coś zrobimy) i ta ciotka od wyliczanych zupek juz zapowiedziałą, że nie da rady przyjechac do nas 14 maja w sobote, bo 15 ma komunie:szok: (30 km od nas),tam gdzie jej matka mieszka..:angry::angry:
także specjalnie dla niej musimy zrobić 21 maja impreze... tylko co z tortem?? mam specjalnie dla każdej rodziny zamawiać tort??:confused::confused:
 
Do góry