reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
nie wiem czy w dobrym wątku piszę...

potrzebuję rady, a raczej pomysłu. w piątek mamy zdjęcia plenerowe (slubne) i moja kreatywność siadła... kompletnie nie czuję tego i nie wiem gdzie zrobić sesję i jakie zdjęcia. w grę wchodzi tylko Łódź, bo zostawiam Jagodę kumpeli i nie chcemy wyjeżdżać za miasto. nie lubię pozowanych zdjęć w parku na ławeczkach itd. podobaja mi się zdjęcia dynamiczne, na wesoło i z przymrużeniem oka, ale weny brak... powiedziałbym nawet że sie zniechęciłam do tej sesji... :/

help :(
 
Afi nie znam Łodzi więc ciezko mi doradzic jakies konkretne miejsce.
My mielismy sesje w parku ale od razu zapowiedzielismy fotografowi ze nie chcemy "laweczkowych fotek", w sesnie siedzimy na laweczce, stoimy za itp;) M.in polezelismy na trawie, maz pomoczyl nogi w fontannie i ogolnie bylo bardzo bardzo wesolo:) tak jak napisala Nataliak naprawde duuuzo zalezy od fotografa. Jeszcze zanim dotarlismy do parku okazalo sie ze niedaleko jest punkt skupu zlomu i tam tez mielismy mala sesyjke posrod zelastwa;) a potem jeszcze w autobusie:DNie bylo to planowane, po prostu taki spontan i bylo suuuper:) bawilismy sie swietnie:) I Wam tez tego zycze:)
 
ja dwa lata temu miałam sesję ślubną na takich białych piaskach, gdzie wydobywa się białą glinę czy kamionkę do ceramiki bolesławieckiej (jak ktoś nie wiedział myślał że foty były robione na plaży :p). Miałam tez zdjęcia w starych ruinach klasztoru...na nk mam kilka fot - możesz zobaczyć.

Może w jakiejś starej opuszczonej fabryce moglibyście mieć sesję?? a może w ogrodzie botanicznym jeśli taki jest w Łodzi...może jaiś pobliski staw etc. Znajomi mięli na polach z rzepakiem i przy drodze szybkiego ruchu, na dworcu pkp...w zasadzie to wszystko zależy od wyobraźni fotografa...

edit: tu jest link do fotografa co mi robił sesję, może coś podpatrzysz
FOTOLUKAS Łukasz Szeremeta - Profesjonalna Fotografia Ślubna
 
Ostatnio widziałam parę młodą w Manufakturze i na Piotrkowskiej, jak ich tak obserwowałam to robili fotkę np. na tym "tronie" w Manufakturze przy fontannach, panna młoda siedziała na tronie, a pan młody klęczał u jej stóp i zakładał pantofelek jak w bajce ;-), później położyli się na tej głównej alejce i mieli taką fotkę na tle przechodzących ludzi. Fajnie to wyglądało, fotki robione na luzie, wesołe, będą mieli co wspominać za kilka lat.

Moja nauczycielka ze szkoły kosmetycznej miała sesję foto w stadninie koni i na polach. Np. ona siedziała na koniu, a on prowadził tego konia, a później odwrotnie.
 
Ostatnia edycja:
my mamy foty ślubne w miejscu gdzie jest płytki stawik i łazimy oboje boso po piachu, po wodzie (pięknie suknia w wodzie sie odbija), jak mąż wskakuje do płytkiej wody, jak zbiera dla mnie kwiatki na łące, jak łapiemy stopa na jakiejś drodze i jak siedzimy na piachu przeglądając wspólnie książkę Kamasutra:-p:D
 
lazienki i buw niby tendencyjne a zdjecia wyszly super. most gdanski jest absolutnym numerem jeden w Waszej sesji :D
 
reklama
Do góry