reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

a to pewnie masz nadczynność lub niedoczynność tarczycy?robiłaś badania w tym kierunki?ja dziecku robiłam i ma tarczycę w porządku.ale spróbuję tej wody.A pić ją też może tak?a mam pytanie czy teraz masz włoski czy nadal masz problem?Moja dzesika ma cały czas meszek biały który rośnie do ok 3mm i znowu sie wyciera.Ale na szczęście brwi i rzęsy jej wyrosły ale też białe.Oby znowu jej nie wypadły bo cały czas trze oczka.Dostała teraz taki preparat od 18 roku życia-LOXON 2%.Spróbuj może i tobie on pomoże.dzieki bardzo za rady i życzę zdrowia.pozdrawiam goraco;)
 
reklama
Rzeczywiście bardzo przykra sprawa i po raz pierwszy spotykam się z takim przypadkiem u dziecka. Jeżeli lekarze i specjaliści nie pomogą,wtedy jedynym rozwiązaniem pozostaje peruka,można ją wykonać nawet na specjalne zamówienie. Najlepiej poszukać na forum o łysieniu androgenowym,tam znajdziesz szereg informacji.
 
Witam mamy!
Mam takie pytanie: czy Wasze dzieci też płaczą u lekarza?
Ostatnio byłam z moim 2 letnim synkiem u pani doktor i przeżyłam najgorszą wizytę w swoim życiu! Mały wpadł w taką histerię, że nie można było go zbadać! Piszczał, wrzeszczał, kopał w drzwi, ja dostałam ze trzy razy w twarz! Taki wstyd!!!
Sceny z Superniani to pikuś w porównaniu z tym co zrobił mój Kacper:)
A badanie przecież nie boli. Nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Nie wiem co mu się stało.
I nie wiem nawet czy doktorka go dobrze zbadala. Maly kaszle od dwoch tygodni ale nic mu poza tym nie jest. Nie goraczkuje, je normalnie, w nocy spi. A ona mu przepisala zastrzyki bo mowi ze ma zmiany w oskrzelach. Ale czy ona go dobrze osluchala.
I teraz nie wiem co robic. wszyscy mowia ze Maly nie wyglada na chorego. Prosze poradzcie cos!!!
 
madlen84cóż jeśli to jeszcze aktualne, to ja bym jednak poszła do lekarza powtórnie ale do innego naturalnie, bo zmiany w oskrzelach to poważna sprawa.
ja trafiłam z moją córą do lekarza na tzw kontrolę przekonana,że nic jej nie jest (kasłała owszem na "mokro" ale byłam pewna że to od kataru) a tymczasem lekarz stwierdził szmery w płucach :szok:
moja Zuza tez nie lubi być badana a zdarza jej się bardzo protestować, zauważyłam jednak,że niektórzy pediatrzy lepiej na nią działają ;-)
dowiedz się może jaki miły lekarz mógłby zbadać Twojego synka.
pozdrawiam i życzę zdrówka dla małego!


 
u mojego misia ortopeda stwierdził krzywe nogi jak byliśmy na wizycie zalecone pod kontem nauki chodzenia więc miał rok. kazali nosić Tomasa. nic to nam nie dało i na bilansie 2 latka pediatra zauważyła ze stópki mu uciekają. rehabilitantka syna mojej koleżanki stwierdziła że Tomas tylko pogłębia wadę. sama ie wiem co dalej:-(
 
Moim zdaniem jeżeli masz jakieś wątpliwosci, lub widzisz że dzieje się coś złego ze stanem zdrowia Twojego dziecka,to najlepiej byłoby udać się do lekarza i powtórzyć badania. Na pewno nie zaszkodzi. A płacz w gabinecie lekarskim? Też mamy z tym problem...
 
Pozostaje mieć nadzieję,że wszystko się ułoży i włoski odrosną tak aby Twoje dziecko mogło być w pełni szczęśliwe. Życzę tego z całego serca.
 
U mnie zależy jaki lekarz, jak ide do państwowego do mojej lekarki SZymek za nią nie przepada nie płacze ale się wyrywa nie daje się zbadac jakoś baby nie lubi , a mam lekarza prywatnie jednego jest zawsze bez fartucha fajnie dzieciaki zagada i robi z małym co tylko chce , a dzieć szczęśliwy z gabinetu wychodzi :)
 
reklama
Do góry