reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

zeby ma wszystkie, oprócz piatek, ale narazie nie widze zadnych oznak wyzynania.
to chyba jednak ten gluten, bo dzis nie dostala nic z glutenem i od razu widac poprawe.
ale czy to mozliwe, ze tak nagle????
nie sądze.....przecież jadła go wcześniej i nie było żadnych oznak.to musi byc oznaka ząbków.przecież jak idą ząbki to dziecko ma luzne kupki....a co najlepsze to wiele moich znajomych mówiło mi ze właśnie przy 5 ich dzieci miały luzne kupki, nawet wsiąkające w pieluszkę.u mnie to nie nowość bo tak było ze wszyskimi zabkami.też czekamy na 5 i juz widze że idą bo i ma luzne kupki i wierci się w nocy i popłakuje.żabek idzie idzie potem przestaje i znowu za jakis czas wychodzi.......wiec nie marw sie na zapas chyba ze badania kału wykażą coś innego:)))
 
reklama
co do luźnych kupek i ząbkowania, to właśnie mojemu Wojtkowi idzie piąty ząbek i robi po 5 kup dziennie! :szok: masakra nie? :-) ;-) i miał tak przy każdym z zębów...
 
co do luźnych kupek i ząbkowania, to właśnie mojemu Wojtkowi idzie piąty ząbek i robi po 5 kup dziennie! :szok: masakra nie? :-) ;-) i miał tak przy każdym z zębów...
no włąśnie moja też....co ząb to biegunka...ale dzięki temu wiem o zo chodzi.a najgorzej było jak jej wyszły na raz 3 trójki....szok....pampers za pampersem i brak apetytu:((((
apropo!!!!synek WASZ ma śliczne imię;)))))
 
Mysle z nie ma przeciwskazan. gdy bylam w aptece po zel na zabkowanie dla mojej coreczki, Pani farmaceutka zaproponowala mi Ibum dla niemowlat. jednak moja nie ma goraczki i nie podaje jej.
 
ano trzydniówka i wszystko jasne. trzeba to niestety jakoś przeżyć. Ibufen dziecięcy na gorączkę.

Rubi, jakbym widziała swojego. Mój został przeszkolony z dozownikiem i załapał co i jak.
 
dzieki dziewczyny, troche mnie te wiadomosci uspokoily.
dzis doktor dzwonila do mnie z wynikami kalu i nic nie wykryli. powiedziala, ze jak te biegunki jeszcze sie utrzymaja, to pod koniec tygodnia zrobia jej badanie krwi, czy nie ma jakiegos zapalenia.
chodzi o to, ze samymi luznymi kupkami tak bardzo bym sie nie przejmowala, ale w kazdej kupce jest sluz, wiec albo jakas alergia, zapalenie albo wirus podlapany od innych dzieci.
juz sama nie wiem.
a czy przy zabkowaniu wasze maluchy tez mialy sluz w kupkach?
zagladalam jej do buzi i szczerze mówiac, to dziasla wygladaja w porzadku, ani nie zaczerwienione, ani nie rozpulchnione. chyba, ze ida jej te 5 powolutku?

pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.
 
Moja propozycja jest taka,żebyś zrobiła jej jeszcze wymaz z odbytu.
Moja Ola też przez jakiś czas miała takie luźne kupki, pojawiało się w nich dużo śluzu.Bardzo się zaniepokoiłam kiedy oprócz śluzu doszły jeszcze takie małe kropeczki krwi.
Wymaz wykazał gronkowca.Przeleczono ją antybiotykiem i (odpukać) do dziś jest z tym spokój.
Dzieci mogą reagować biegunkami właściwie na wszystko...jedzenie, wodę z kranu, wyżynające się ząbki, infekcje wirusowe ale też i stres, nowe sytuacje itp.
Będzie dobrze, na pewno to wszystko minie:-)
A kojarzę coś,że jeśli byłoby uczulenie na gluten to choroba ta ponoć się nazywa celiaklia(czy jakoś tak) i dzieci przy tym mają nienaturalnie wypchnięty brzuch.Ale to na pewno Was nie dotyczy bo uczulenie na gluten pojawia się bardzo wcześnie, właściwie zaraz po wprowadzeniu pierwszych pokarmów zawierających ten składnik.No a przecież u Was pojawiło to się niedawno.
 
Ostatnia edycja:
Kochane dziewczyny moja Maja ma 2 latka i ma prawą stronę tułowia wysypaną pęcherzykami wodnymi..nie mam pojęcia co to jest!!!!!!płacze że ją boli i krzyczy .. nie wiem co to jest ospa czy możliwy półpasiec????????????????:-(
 
reklama
Jesli tylko w jednym miejscu, to penie połpasiec, aczkolwiek, nie wiem, czy najpierw nie trzeba mieć przebytej ospy, żeby się półpasiec pojawił :baffled:

Polecam nurofen, posmarować taka papka co się ospę smaruje ( w aptece bez recepty, nie pamiętam nazwy :baffled:) i wizyta u lekarza :tak: dla pewności.

Półpaśca wywołuje to samo co ospę, leczenia jakiegoś specjalnego niema :baffled: tylko objawowo.
 
Do góry