reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby w ciąży ( cholestaza , rożyczka, toksoplazmoza..i inne)

Białkomocz jest też częsty przy ogólnym zapaleniu pęcherza moczowego.
Miałaś ból ciągły w okolicy lędźwiowej lub częstomocz z bólem przy wydalaniu moczu? Jeśli tak, to prawdopodobnie jest to zapalenie kłebuszków nerkowych lub nerki. Jeśli Cię boli, to musisz iść do szpitala. Jak nie, to rzeczywiście może to być objaw tzw. gestozy. Poczekaj do piątku i wtedy powiedz lekarzowi.
Tylko się nie martw na zapas, lekarz na pewno coś poradzi.
Pozdrawiam.
 
reklama
ech
maszracje walka z wiatr'akami-bo i w powietrzu czychają bakterie,
popadam w paranoje bo nie moge przecież jeś samych gotowanych owoców a próbował ktos spazyc skórke- nie na wszystkich owocach to działa a owoce mają witaminy...
2 mósiała bym kupic wypażarke do naczyń bo przy zwykłym myciu nie wszystkie bakterie uciekną
2 musiała bym mieś płyn do dezynfekcji zamiast mydła jak przed salą operacyjną i cała chemie w domu jak w szpitalu- tak sie nieda życ więc musze skonczy panikowac włacze sobie muzyke zaparze cherbatke otworze okno zjem śniadanie i odpoczne potem zrobie obiadek i pojade zawieź L4 do pracy!
 
Dokładnie,
więcej optymizmu to i maleństwu się udzieli.
Buźka:)
ech jak narazie to mała ma więcej obtymizmu or rana mnie kopie tak lekko i spokojnie hihi próbuje się z nią bawic jak kopie to ja palcami lekko przez brzuch tyrpam a ona kopie znowu tam gdzie tyrpam ale mamy z tego radoche
chwilami zapominam o całym zmartwieniu





 
riolcia-dzięki za podtrzymanie na duchu...boje sie tylko tego twardniejącego brzucha to nie jest skurcz tylko twardnieje mi co jakiś czas macica- nie boli nawet nie czuje tego tylko taki twardniejący brzuch w miejscu macicy...:-(

te skurcze to skurcze Braxtona - Hicksa , całkowicie naturalne na etapie ciązy w którym jesteś :tak:
nic się nie martw. Twoja macica zaczęła po prostu "ćwiczyć" przed wielkim wysiłkiem który czeka ją za parę tygodni . Nie jest to żaden objaw chorobowy a z infekcją jaka by nie była w ogóle nie ma nic wspólnego . Życzę powodzenia i nie stresuj się...bedzie dobrze :tak:
Pozdrawiam
 
te skurcze to skurcze Braxtona - Hicksa , całkowicie naturalne na etapie ciązy w którym jesteś :tak:
nic się nie martw. Twoja macica zaczęła po prostu "ćwiczyć" przed wielkim wysiłkiem który czeka ją za parę tygodni . Nie jest to żaden objaw chorobowy a z infekcją jaka by nie była w ogóle nie ma nic wspólnego . Życzę powodzenia i nie stresuj się...bedzie dobrze :tak:
Pozdrawiam
ale w21 tyg to nie za wczesnie cwiczy?
masakra napewno nie za wcześnie?
 
ech
maszracje walka z wiatr'akami-bo i w powietrzu czychają bakterie,
popadam w paranoje bo nie moge przecież jeś samych gotowanych owoców a próbował ktos spazyc skórke- nie na wszystkich owocach to działa a owoce mają witaminy...
2 mósiała bym kupic wypażarke do naczyń bo przy zwykłym myciu nie wszystkie bakterie uciekną
2 musiała bym mieś płyn do dezynfekcji zamiast mydła jak przed salą operacyjną i cała chemie w domu jak w szpitalu- tak sie nieda życ więc musze skonczy panikowac włacze sobie muzyke zaparze cherbatke otworze okno zjem śniadanie i odpoczne potem zrobie obiadek i pojade zawieź L4 do pracy!

Najczęstsze w ciąży są zapalenia pochwy więc myciem owoców niczego nie zmienisz (to oczywiście z innych powodów jest konieczne). A do infekcji może dojście nie koniecznie przez jakieś zaniedbania - w naszym ciele żyją miliony bakterii, które niczego złego nie robią ale np. zmian pH powoduje ich rozmnożenie i pojawia się infekcja. Nie sprzyja też chodzenie na basen. Ja dla pewności używam pianki dla kobiet w ciąży i matek karmiących
 
reklama
Najczęstsze w ciąży są zapalenia pochwy więc myciem owoców niczego nie zmienisz (to oczywiście z innych powodów jest konieczne). A do infekcji może dojście nie koniecznie przez jakieś zaniedbania - w naszym ciele żyją miliony bakterii, które niczego złego nie robią ale np. zmian pH powoduje ich rozmnożenie i pojawia się infekcja. Nie sprzyja też chodzenie na basen. Ja dla pewności używam pianki dla kobiet w ciąży i matek karmiących

Pianki??
Jezeli chodzi basen to jeszcze nie byłam podczas ciąży a do higieny intymnej używam żelu do higieny intymnej Perfecta dla kobiet w ciąży Dax Cosmetics - Dax Perfecta Mama płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży - porównaj ceny, zobacz opinie i recenzje nie uczula a to u mnie częste że cos mnie uczula.
 
Ostatnia edycja:
Do góry