reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

a ja dzisiaj jestem przerazona bo boje sie ze Wiktor ma nawrot choroby :( To przez wyglad jego skory, jest taka marmurkowata a w szpitalu mowili ze to moze oznaczac infekcje :( Tak bardzo sie boje ze bedziemy musieli wrocic do szpitala :((
 
reklama
Kropecka glowa do góry nie myśl tak pesymistycznie, bedzie dobrze, w szpitalu to zawsze same glupoty gadają.
 
kropecka to może leć szybciutko do lekarza i wtedy będziesz wiedziała co i jak i nie będziesz się tak martwić.

Moja ma chyba pleśniawki - ma taki białawy nalot na języku... nie wiem czy z tym mam lecieć do lekarza czy mam czekac. Miała już tak któraś?
 
Mamy używające espumisanu lub esputiconu czy mogłybyście napisać mi skład tych leków. Ja kupiłam coś innego, mała nie ulewa, ale zaczeła sie jeszcze bardziej pręzyć, chcę sobie porównać skład, bo jeśli jest podobny to nie bede kupować, a jesli nie to spróbuję. A tą wodę koperkową to też sie kupuje w aptece?
 
Gunia, niektórym koperek jeszcze bardziej wzmaga gazy, więc trzeba uważać.

Esputicon: dimetikon, dwutlenek krzemu :D
 
Dzięki Abryz, no to w Boboticu jest to samo :( , mała zaczęła sie strasznie prężyć po tym :( jakiś odwrotny efekt osiągneliśmy :(
 
reklama
Gunia na działanie Esputiconu lekarz powiedział mi ze trzeba czekac dwa tygodnie nawet
to moze byc realne bo to oleisty r-r

mam stosowac systematycznie 2 razy dziennie po 2 krople

dzis kupiłam Grape water(apteka) i bedziemy testowac

Abryz ma racje ponoc koper wzmaga tez powstawanie gazów no ale zobaczymy
 
Do góry