reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

no to fajowo że wszystk odobrze.
A+t a od kiedy szeroko pieluchowałś Alę? Od urodzenia czy dopoero lekarz ci kazał bo byly wskazania?
 
reklama
moja Nadia miała dysplazje koszmar biedna lezała chyba z 5 mies w rozwórce :( :(
zobaczymy co z małym Vikingiem będzie???
 
Dziewczyny a nas lekarz jeszcze nie kierował na USG bioderek... sama nie wiem czemu??? Miałam się dzisiaj zapytać, ale zapomniałam.... :(

Ania dzisiaj miała szczepienie. Była bardzo dzielna. Mało płakała i ogólnie była spokojna w dzień. Kochane dzieciątko...
 
trini...mi nawet przy ewie babka nie dałaby skierowania,gdybym się sama nie upomniała...nic nikt mi nie mówił na temat usg...zapisałam już Kinię jak miała 2 tyg,a i tak termin mam na 10 sierpnia:(i dopiero przed wizyta samą pójdę po skierowanie,bo by mi waznośc straciło:)
 
Głuszek ja pieluchuję Polę od urodzenia, bo tak radziła położna i  po USG wyszło, że nie ma żadnego problemu, ale lekarz zalecił jeszcze na razie pieluchować- drugi raz USG mamy 3 sierpnia i do tego czasu wolę pieluchować,  żeby potem nic nie wyszło.
 
trini - ja sie pytałam pediatry na wizycie i mówiła, ze nie potrzeba - że jest OK . No nie wiem może sama pódę prywatnie - tak dla świętego spokoju.
 
gluszek, pieluchowalam dopiero jak lekarz zalecil - nauczyl nas takiego innego sposobu... i robilam to na noc, czasem w dzien tez. Oprocz tego - cwiczenia w wyginaniu nozek na zabke. Jesli chodzi o terminy to mysmy poszli prywatnie, bo tak to bysmy ze 2 miechy czekali i kto wie, czy by dalo sie to tak ladnie wtedy odwrocic ;) W szpitalu powiedzieli, ze najlepiej to badanie zrobic miedzy 3 a 4 tyg zycia dziecka
 
reklama
Do góry