reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

AniuSorha najszczersze gratulacje!!!!

Ale jesteś szczęśliwa wierzę w to i zapewniam że to doskonale rozumiem...jak byłam z córcią w ciąży to nie znaliśmy jej płci ale mój mąż wierzył że to dziewuszka...naprawdę doskonale się czułam, miałam ładną cerę i paznokcie...a teraz wszystko na odwrót czuję się jak nastolatka i to dojrzewająca..mam problemy ze skórą i 3 pierwsze m-ce miałam mdłości...i to na 99% teraz jest chłopaczek hihihi
 
reklama
Olu,a ja wlasnie mam ladna cere, wlosy itp, tylko te mdlosci na poczatku cos nie pasuja do "objawow" na chlopczyka hehe ;)
 
Z tymi objawami to jest pic na wodę... Wszyscy mówią, że ciąża mi bardzo służy. Nawet prezes mojej firmy powiedział, że nie, żeby mnie namawiał na kolejne dzieci zaraz po tym, ale ciąża to stanowczo coś dla mnie, bo pięknie wyglądam :)

Wszystkie smaki, kształt brzucha, wygląd, wróżby - wszystko wskazywało na chłopaka. JAk w pracy powiedziałam, że córuchna, to myśleli, że sobie żartuję i musiałam się zaklinać, żeby uwierzyli :)

Syn śnił mi się 3 razy, córa ani raz!!!

A jednak będzie upragniona córeczka :) :) :)

 
Ania gratuluje!!!!!!!!!! Moja niunia niestety zacisnęła nóżki i nawet na 3D pani gin nic nie widziała ale ważne, że jest zdrowiutka/tki i dał pokaz kopniaków dla tatusia:))))) Może za dwa tygodnie spróbujemy podejrzeć już na normalnym USG a narazie zostają białe ciuszki do kupowania:)))))
 
Już wkrótce wszystkie będziemy wiedzieć... A rzeczywiście najważniejsze, że Dzidzia zdrowa!

A moja mama taka była przekonana, że będzie chłopiec, że do tej pory nie wierzy i mówi, że jeszcze nas Ola zaskoczy i po urodzeniu okaże się chłopcem :)

Tylko mój tata, który nie snuł żadnych prognoz przyznał się, że cały czas po cichu liczył na dziewczynkę, bo woli wnusię :):):)
 
Gratuluję Aniu bardzo mocno!!!!!!! Ja wciąż przystaję przy niespodziance- ale czy wytrzymam- to jest pytanie:)))
 
W pierwszej ciąży też maiłam niespodziankę wszystcy mówili mi że będę miała syna a tu córeczka sie pojawiła bardzo byliśmy szczęśliwi a teraz to mnie kusi żeby wiedzieć ale najważniejsze żeby było zdrowe.A jak tam dziewczyny z waszymi smakami bo ja non stop jem słodkie.
 
Dzieczyny w styczniówkach urodził się chłopczyk który przez całą ciażę udawał dziewczynkę. Ale sie maskował. ;D Myślałam że łatwiej o pomyłkę w drugą strone
 
reklama
aniasorsha pisze:
Już wkrótce wszystkie będziemy wiedzieć... A rzeczywiście najważniejsze, że Dzidzia zdrowa!

A moja mama taka była przekonana, że będzie chłopiec, że do tej pory nie wierzy i mówi, że jeszcze nas Ola zaskoczy i po urodzeniu okaże się chłopcem :)

Tylko mój tata, który nie snuł żadnych prognoz przyznał się, że cały czas po cichu liczył na dziewczynkę, bo woli wnusię :):):)
AniuS zacytowalam Twoja wypowiedz- bo u mnie bylo- IDENTYCZNIE!- nieiwle mówilo osob, ze dziewczynka- zaledwie ja maż i siostra..świadkowa i siostra mężą), a tak wszyscy i wpracy i wsz koe, dziadki , wujki ciotki- przyjaciele i znajomi- ze 100% syn:)- a tu masz:)- aczykolwiek mamcia moja tez mi podgaduje, ze jeszcze Klaudia moze sie okazać Klaudiuszem:)- blahaha:)aczyklowiek tez marzyla o wniuni:)zresztą jak i mój tatko:)-
 
Do góry