reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Ja dowiem się dopiero 1 lutego kim ta istotka będzie! Wszyscy mi mówią, że chłopczyk na bank z tego 3 osoby mają nadziję, że będzię dziewczynka choć mają tylko nadzieję bo uważają , że chłopak. Ja od jakiegoś czasu mam dziwne przeczucie, że będzie to upragniona dziewczynka :)
 
reklama
Rusałko gratulację ;D ;D ;D ;D ;D, a wczoraj czytałam że obecnie rodzi się wiecej chłopców. U nas baby górą
 
ale pierwszy byl facecik hihi ;D ;)
dzisiaj spotkalam kolezanke i bardzo byla z siebie dumna, ze caly czas mowila, ze bede miala chlopaka i sie sprawdzilo :laugh:
 
Dziewczyny - MAM MOJĄ WYMARZONĄ CÓREŃKĘ!!!!

Lekarz powiedział, że na 90% dziewczę :) Tak się cieszę!!

To teraz mi powiedzcie, jak wkleić taki napis pod suwaczkiem.

Rusałko - proszę o dopisanie mojej małej Oleńki na listę czerwcóweczek!!!!

 
Jejuśko:) ale suuper!!! AniuS tak sie cieszę;)-GRATULUJEMY:) wiem dokladnie co czujesz:) ja wciaz jestem pelna euforii:)
Już pedze Olenkę wpisac na liste;)!
 
AniuS - ale cudownie!!!!!!Ciesze sie bardzo, ze masz wymarzona coreczke:))))

GRATULUJE CORECZKI!!!!!!!!


Ja tez bym chciala juz wiedziec, moze na poczatku lutego podczas USG polowkowego sie okaze.
 
O kurcze, to nasz Olafek bedzie mial z kim sie na randki umawiac :D bo na forum wiekszosc to dziewuszki :laugh:

AniuS - wielkie gratulacje, u mnie coreczka jest nastepna w kolejnosci hihihihi
 
reklama
Dziękuję, Dziewczyny, za gratulacje!! Kochane jesteście!! Ja cały czas mam wielki uśmiech na twarzy i już nie mogę się doczekać, aż zobaczę moją Księżniczkę i przytulę ją...

Agatko, możesz mi powiedzieć, jak wsadzić taki napis pod suwaczek? Próbuję od godziny i mi nie wychodzi :(
 
Do góry