reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Olu, przy stanardowym badaniu USG mozna juz wykryc płec dziecka w 17 tyg. przy 3D nawet duzo wczesniej...o ile oko lekarza jet w miare sprawne ;)...
Mi sie sniło ze bede miala dziewczynke i bylam gotowa sie zakladac z moim partnerem o to...przeciez instynkt macierzyńmski mnie nie myli:))
i okazało sie, przy kolejnym USG ze to chopak jak dąb:))
Poniewaz jest to nasze pierwsze dziecko nie miala dla nas znaczenia plec..oby było zdrowe:)
A smaka mam na kwaśne i słone potrawy:)...choc zaczynam sklaniac sie i do słodkości...->ponownie, bo zawsze je lubiłam:))
Pozdawiam wszystkie brzuchatki
 
reklama
Oliwierku ja tez sie tak cieszyłam no i lezalam w poniedzialek 50 min na połwkowym i zdrowiutki ale nóżki zacisnął/zacisnęła:)))))) I ide za dwa tygodnie bo umieram z ciekawości:)))))) Ale Tobie oczywiście powodzenia życzę!!!!!!!!
 
Oliwierek pokaż mamusi siusiaczka!!!!!!!!!!!!! i to już
No chyba że jesteś dziewczynką, to przepraszam.
Ciotki sa niecierpliwe i chcą wszystkich poznać ;D ;D
 
Oliwierku - jak tam po badaniach?? Wszystko ok? I wiesz już, czy masz lokatora czy lokatorkę? Melduj się szybko, bo aż mnie skręca z niecierpliwości i ciekawości :)
 
Ja tez czekam i czekam na te wiadomosc :) Oliwierku prosimy ;D Zobaczymy kto ten boj u czerwcoweczek wygra: chlopcy czy dziewczynki ;)
 
reklama
wlaczam babyboom, widze, ze cos sie dzieje w tym temacie, mysle, Oliwierek juz powiedzial.......a tu nic!
Oliwierku!!!!
 
Do góry