reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

ja jutro będę zaglądać między te malutkie nóżki i w końcu będę wiedzieć. Trzymajcie kciuki kobitki, bardzo proszę ::)
 
reklama
Od samego początku wyczuwałam dziewczynkę...śniła mi się, widziałam ją gdy zamykałam oczy i zaraz po przebudzeniu,. Zakladałam się wrecz z partnerem ze napewno będzie to dziewczynka bo przecież mam PRZECZUCIE!:))..hihi..teraz wiem ze przeczucia kbiet ciezarnych sa zwodnicze:))...okazało sie ze córeczka ktorą widziałam w snach...stała się chłopczykiem:)))
A ponieważ jest to nasze pierwsze dziecko zupelnie nie mialam preferencji co do płci...i gdy się dowiedzialam ze to chopak bylam tak szczesliwa ze chcialam wrecz krzyczec na ulicy ze mam synka!! ;D
Wykonalam mnostwo telefonów informujac wszystkich znajomych ze moj bobo ma siusiaka i to jak stwierdzila ginka ...sporego:))...Zadzwoniłam do wszystkich z wyjątkiem mojego partnera:)))
co do zachcianek..hmm..zawsze uwielbiałam slodycze i sie nimi zajadalam teraz...nie moge na nie patrzec...natomiast z dzika pasja wcinam wszystko co kwasne i slone:))..a ogórasy kiszone ja codziennoscia.
Ola, płec bejbika mozna dojrzec juz w 17 tygodniu..jest to ulatione w przypadku chłopaków ponoc
 
u mnie po ostatnim usg, gin powiedzial, ze to najprawdopodobniej dziewczynka. 100 procentowej pewnosci mi nie dał, bo to wczesnie jeszcze, ale powiedzial, ze nic miedzy nozkami nie widac:)
 
W nocy nie mogłam spać z wrażenia że to już dziś w końcu poznam płeć. Ostatnie usg miałam robione 17.listopada. Czekałam więc pełniutkie 2 miesiące, ale dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D o 20:40 wszystko się wyjaśni (mam nadzieje)!!!!!!!!!!juhu haha ale się cieszę.
 
Oliwierek, trzymam mocno kciuki, żeby Dzidzia pokazała, co tam chowa, i żeby okazała sie owym wymarzonym Oliwierkiem!!! Obie z moją Oleńką trzymamy kciuki - ja moje duże, ona swoje maleńkie :) :) :)
 
reklama
Do góry