reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Kurde co z tymi lekarzami????? Czemu oni tak bardzo nie lubią jak sie o płeć pyta???????? Ja już dwa razy opieprz dostałam i teraz ide do Garwolińskiego i MUSI powiedzieć:))))))) Jak mnie opieprzy to ja jego opieprze i pójde gdzieindziej.... I czuj się tu kobieto bezpiecznie u lekarza:)))))) Gratuluje DonKaczko córci:))))
 
reklama
Nie przejmujcie sie - szukajcie aż znajdziecie własciwego gina- nie ma co się denerwować(aczykolwiek w takiej syt sama nieźle byłabym - delikatnie mówiąć- wkurzona).
DonKaczko - GRATULUJĘ CÓRECZKI:) - pędzę ją wpisać na liste:)
 
AniuS-gratulacje zdrowej coreczki!!!!Fajnie ze taki z niej rozrabiaka - lubie takie dzieci z blyskiem w oku:)))
DonKaczka - gratulacje coreczki!!!

Ja moze sie dowiem jutro, nie wiem czy na pewne bede miala USG polowkowe-zobaczymy, dam znac wieczorem.

Rusalko tez sie odezwij po badaniu:)))
 
Dziękuję, Dziewczyny, za wszystkie miłe słowa i gratulacje!! Cieszę się, że mam w Was oparcie i zapewniam, że z mojej strony możecie liczyć na to samo!
 
Ja jeszcze kilka godzinek..aaaaa- spać nie mogłam i snily mi sie zwierzatka :D :D :D :D- slowo!! domek na wsi, cieplutko już, wózek z dzieckiem w opddali- i pełno zwierzat przychodzacych pod ten wyśniony dom:):)..m.in. do wózka zaglądał bociek :laugh: osiołek skubal trawe i mnie zaczepial, był takze jakiś duży, rudy pies..a i jakies większe dzieci (4-5l), które opowiadaly mi dlaczego zwierzęta tu przychodzą..ale nie pamietam co mówily :-[ no i budziłam sie co jakiś czas, a jak zasypiałam sen trwal ::).. Ogóle taki fajowy byl ten sen- sielankowy :) i obudziłam sie w super humorku:):)
 
witam dziewczynki bylam wczoraj u lekarza bo bylam zapisana na usg przez poradnie genetyczna do szpitala na czerniakowskiej pojechalam na 10 siedzialam 3 godziny i dowiedzialam sie ze mi lekarz nie zrobi usg bo on we srody robi tylko badania prenatalne zdziwil sie tylko co ja od niego chce i po co tak naprawde przyszlam zaczol sie denerwowac na mnie czemu ja tu przyszlam zaczelam mu tlumaczyc ze to nie sie zapisywalam tylko mnie zapisali w genetyce poczulam sie tal olana bo on powiedzial ze juz jest po godzinach pracy i mnie dzisiaj nie przyjmie po trzech godzinach siedzenia w poczekalni powiedzial ze moge przyjsc w piatek na 9 i wtedy on mi moze zrobic usg moze pojde bo nie wiem czy zdaze pozniej do lekarza na wolska zwiazku z toksoplazmoza lekarze sa okropni




 
Brak słów na takiego chama!! Gdzie się tacy uchowali?? To oburzające!! Że tak się może zachowywać wykształcony, inetligentny człowiek - i to w stosunku do kobiety w ciąży!! Nie rozumiem...
 
Agusia olać chama i nie denerwuj się, zawsze można zrobić prywatnie ;) A co do lekarzy z państwowej służby zdrowia to czasem brak słów, traktują pacjentów jak intruzów. Nie zawsze oczywiście i nie chcę nikogo urazić.. Ale cała ta otoczka, zapisy, czekanie na wizytę po parę godzin....koszmar. A cały czas z naszych wynagrodzeń odprowadzamy składkę na zus.


No to tyle trochę mi ulżyło!
 
DonKaczka gratuluje coruni :)

I zarazem przykro mi ze Ciebie i Agusie24 w taki spsob potraktowali lekarze, wiem jak to jest bo sama to przeszlam w grudniu. Ja chodze na takie usg prywatnie gdzie Pan dr najpierw kazal nam opowiedziec o sobie i ciazy a dopiero potem robi badania. Jest bardzo mily i rzeczowy, ale oczywiscie prywatny.
 
reklama
Agusia-olać olać i olac- nie denerwować się!! ale powiem Wam , zę..hmm:) własnie wróciliśmy od lekarki..(mój gin mnie do niej wysłal, bo ona ma super dobry sprzęt itd..- to tzn badanie prenatalne, ultrasonograficzne- usg płodu..niestety lekarka zaniechala nagrań na kasetę VHS..niech spada..od stycznia tego nie praktykuje i byla do tego niemiła jak się o to zapytaliśmy
Powiedziała, ze jak Państwo tylko po to przyszli, to ona z miłą chęcią takim pacjętom mówi - do widzenia!- rozumiecie??? a my, ze tylko sie grzecznie spytalismy- maz zafurczał, a ona- nie bede dyskutowała! - kopara w dól- Zlagodziliśmy sytuację.., ale ta jeszcze..żebym zsunęła spodnie jeszcze nizej..bo co ja jej brzuch tak wysoko odslaniam..i śliczną klamerke na poaz wystawiam :laugh: - no beszczelna! - brak słów- Mąz sie gotował:):)- a ja tylko dawałam znaki, by był cicho :p..potem poszlo jak z płatka..i nawet próbowala póxniej byc dla nas miła( suczka!)- jej jak ja takich pewnych siebie, zadufanych w sobie ludzi ..............aaaaaaaaaaaaa......nie nawidzę!
No, ale ostrzegali mnie inni, ze jest strasznie niemila, wredna...ale ponoć bardzo dobrze wykonuje badania i szczególowo.., więc zamilkłam - Dzidzius był dla nas najwazniejszy:)...i tak - co najwazniejsze - Dzidzius zdrowiutki, ma sliczne ustka, nózki, rączki, serduszko (biło miarowo z częstotliwoscia 168/min) nereczki, płucka, watrobę, zoładek i pęcherz moczowy- zdrowiutki i na swoim miejscu:) a płec płodu: ZENSKA!!!!!!!!!!!!!!! - KLAUDYŚ TO KLAUDYŚ:):):)
 
Do góry