reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

reklama
Wieści będą dopiero jutro rano, bo ja pewnie wróce późno - zamierzam jeszcze do rodziców pojechać. A poza tym w domu nie mam stałego łącza, więc na necie nie siedzę... Ale rano raniutko, zaraz jak przyjdę do pracy zgłaszam co i jak!! Trzymajcie kciuki!!
 
HHHEEEJJJ AniuS - czekamy na wiadomosci od Ciebie- od was:):)- Olcia to Olcia?:)

Ja w 02.02. czwartek ide na badanie ultrasonograficzne..i będzie nagrywany filmik w roli glownej - Moja Mala:):)- i oby Mała nie stała sie Małym- bo szok:):)- tak sie przestawić, gdy już wszyscy do brzuszka mówią Klaudys:):)
a w piątek 10.02. kolejne badanko:):)..jakos zbiegly mi sie wizyty- połówkowe i normalne - standardowe:)- ale Niunka bedzie miałą fotek:)_ i filmik:)- jeszcze jedne dzien:)
 
haj Dziewczyny!!!

Wreszcie dotarłam!! Ufff!! No więc melduję posłusznie, że moja Ola to dziewczynka!! Lekarz potwierdził - hurrra!! Moje Maleństwo waży 460g i wszystko jest z nią w porządku - wszystkie organy sprawdzone dokładnie, pomierzona w szerz i w zdłuż i - cytując za lekarzem - "mucha nie siada" :) Strasznie się cieszę!! I powiedział, że nie ma odstających uszu :) :) :) Robił mi USG 40 minut, z czago 20 minut nagrywał filmik. Superaśny!! A Mała tak się wierciła, że sam lekarz powiedział, że łobuz z niej straszny :) Oj, da nam Ola jeszcze popalić!

Tak więc- DZIĘKI, DZIEWCZYNY, ZA TRZYMANIE KCIUKÓW!!! - Mam nadzieję, że po waszych połówkowych przyniesiecie równie pomyślne wieści. Teraz ja z Olką będziemy się mogły zrewanżować kciukami :)
 
Extra AniuS:)! teraz za mnie proszę trzymać kciukaski- jutro o 13.30 idziemy..ale sie denerwujemy i jednocześnie- nie mozemy doczekac :)
 
reklama
Do góry