reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Oczywiscie! Postaram sie jeszcze tego samego dnia tu wpasc z nowinkami!:) Dziękujemy!
 
reklama
Napisalam "nowinkami"..ups..mam nadzieję, ze nowinka nie będzie to, ze Klaudyś pokazała jajeczka:):) :laugh: :laugh:
o nie!!!! :)..
 
Myślę, że Twoja Klaudyś w solidarności z moją Oleńką potwierdzi, że jest śliczną i zdrowiutką dziewczynką!! Trzymam kciuki!! W końcu Ola potrzebuje koleżanek!! I musi mieć babską bandę w opozycji do chłopaków :) Bo tu się na grubszą wojnę zapowiada :) Oczywiście zanim dojdą do wieku, że raczej się będą po kątach parami chować, zamiast tłuc :) :) :)
 
Gratuluję AniuS dziewczynki :) Ciesze sie, ze jest wszystko ok i Mala jest zywa bo to wrozy bardzo dobrze :)
Czekamy na reszte wiesci od cioc ;D
 
Aniu bardzo się ciesze ze córcia jest zdrowa i że to Ola a nie Olek hihihi...ale co do imienia to radze Ci się zastanowić...wiesz ja też jestem Ola i mam niezły charakterek...uparcie dążę do celu i jestem bardzoooo uparta....hahaha
Rusałko na pewno jutro Klaudysia pokaze Ci piękną buźkę i pomacha radośnie nóżką i rączką...daj znać i wklejaj djęcia po wizycie... :) :) :) :) :)
 
Ale ja chcę, Olu, żeby moja córcia miała charakterek!! Ciepłe kluchy to nie dla mnie... :) A poza tym, myślę, że jakie imię bym nie dała, to i tak będzie z niej niezły czort - geny zrobią swoje, a ona ma po kim dziedziczyć rogi :)

A jak Twoja rączka Olu? Lepiej coś??
 
Aniu bardzo sie cieszę, ze ty sie cieszysz :D :laugh: ;D Ja też niedługo będe wiedziała bo zapisuje sie do dr Garwolińskiego na USG i mam nadzieje ze jemu uda się ustalić czy to niuniek czy niuńka:)))) Pozdrowionka dla Olusi:)))
 
reklama
ja liczyłam na chłopaka i jakoś wszyscy się po mnie spodziewali syna raczej, a na razie wychodzi że dziewczynka
póki co roboczo mówię do niej Ziuta, może na późniejszym usg wyjdzie wyraźniej

aha, na usg byłam u osóbki-morawskiego i faktycznie niefajny
za wizytę zapłaciłam 200 złotych badanie trwało 8 minut, doktor miał monolog i jak wpadałam mu w słowo to mnie opieprzał wręcz, a jak się chciałam dowiedzieć o płeć to skomnetował że on bada czy dziecko jest zdrowie a nie sprawdza rodzicielskie zachciewajki, niech go szlag, z łaski stwierdził że chyba dziewczynka
dopiero gin w niemczech popatrzył i stwierdził że też chyba dziewczynka, ale bez przekonania na razie
a ja mam ochotę ciuszki kupować, na razie kupiłam z zielonymi dodatkami :) będą uniwersalne

kasik

 
Do góry