reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Cicha gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Z tego co widziałam do tej pory to chłopcy są przynajmniej do 3 lat spokojniejsi niż dziewczynki , mam porównanie co do mojej córci hihihihi
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Juz sie chyba powoli przyzwyczajam do mysli. z drugiej strony to naprawde dziwne, bo z Polski przywiozlam cala walize ksiazek i jedna zabawke - takiego krokodyla z materialu - wlasnie z mysla o chlopcu. Nie wiem wiec co mnie dzis z lekka naszlo - chyba kobieca przekora. Ale teraz to juz radocha, ze wiem i ze jest dobrze ;D
 
Chopy gora!!!

Mam nadziej, ze u mnie tez bedzie chlopak, bo dziewczynka za duzo rzeczy do ubrania potrzebuje (spineczki, gumeczki, wstazeczki, spodenki, spodniczki, sukieneczki, podkolanka, rajstopki, skarpetki, majteczki...biustonosz ;D ;D ;D)
 
Heh - Cicha - widzę, ze dowiaduję sie z lekkim opóźnieniem i prawie jako ostatnia..:/.. no ale :):) pędze pogratulować!!!!!!!!!!!!!!!! i zaaktualizować liste :)
 
Cicha ja również gratuluję-

Calo co do potrzeb ubraniowych chłopaków- to one wcale nie są takie małe, jak Ci się wydaje: zapomniałaś o workach skarpetek- chłopcy to mali futboliści:D
 
Cicha - wielkie gratulacje!! Kolejny chłopiec do kolekcji - i bardzo dobrze! Będzie miała moja córcia w kim wybierać :)

A ja dzisiaj idę na USG połówkowe... Mam lekkiego pietra, ale staram się dobrze nastawić...
I wiecie, czego się jeszcze boję? - że moja Ola okaże się dzisiaj Olesiem... A ja już się nastawiłam na córcię - w końcu o niej marzyłam... Ech, byle do wieczora... A jutro zamelduję co i jak!
 
reklama
Do góry