reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Oj klamko współczuję, że trafiłaś na takiego lekarza, ale są ludzie i ludziska, więc szkoda nerwów na takiego bałwana- co do kolejnego USG, to nie ma chyba żadnych powodów, dla których nie mogłabyś chwycić za telefon i umówić się gdzieindziej na wizytę. Zresztą bardzo dziwna bylaby sprawa, gdyby USG szkodziło- przecież na przyklad im ciąża bardziej zagrozona to ma się je wykonywane częściej, a gdyby szkodziło, to nie wykonywaliby tak często, USG to normalne narzędzie kontroli naszego malca:)) Poza tym żaden z naszych lekarzy nie pozwalałby nam spoglądać na malca długo, a przecież są wśród nas takiego co mają badania do 30 minut.
 
reklama
Klamko, jak mi przykro ze trafilas na takiego gbura!!Jka on Ci tak mogl powiedziec!!!!!
Koniecznie zmien ginekologa!!!
Trzymaj sie i nie martw!!!:))))))
 
Dziewczyny mam pytanko, czy Wasze malenstwa juz kopia? Mnie sie konczy wlasnie 20 tydzien (termin 14 czerwca) i cisza, lekarka powiedziala ze juz powinno kopac na dniach....... ?
A jak u was to wyglada?

Pozdrawiam
 
Kasiu 23 nie masz się czym martwić lada dzień lub tydzien powinnaś poczuć te ruchy a może nawet je czujesz tylko nie wiesz że to już to.Ja mam termin na 24 czerwca ruchy już czuje i to dość długo ale jest to moja druga ciąża więc ponoć szybciej się czuje ruchy.Tak więc niczym się nie martw i pozdrawiam.Pa pa pa
 
w czwartek tj 02.02. mam badanie ultrasonograficzne, połówkowe (będzie kaseta :) ..a 10.02. kolejną wizytę - badanie gin i również usg brzuszka:)- ale suuper:)- naoglądamy sie troszeczke naszego Skarbka :)- i juz na bank będziemy znali płec :) :) i wiedzieli to, czy Klaudyś to Klaudyś ;D :D
 
A ja donosze, ze u nas chlopak. No i w tym amabaras bo nie mamy imienia choc od poczatku myslalam tylko o chlopaku i jak ogladalam ciuszki to tylko chlopiece. Nawet mi do glowy nie przychodzilo, ze moze byc inaczej. a teraz jak sie potwierdzilo, to mam stracha ze tak naprawde to jak ja chlopaka wychowam. Meza czasem nie rozumiem to co tu mowic... Jakos teraz to mi sie sama argumenty na korzysc dziewczynki cisna do glowy. Dziwnie jakos....Moze to chwilowe i jak ochlone to bedzie dobrze.
 
reklama
ja znalazlam w necie, przewaznie jak sobie w google wpiszesz "its a boy" to ci wyskakuja rozne rodzaje
mozesz zaznaczyc, ze chcesz animated gif

no i gratulacje, kolejny chlopczyk :D
nie martw sie i chlopak i dziewuszka sa trudni w "obsludze" hihi
jednych i drugich trudno wychowac, a na imie jeszcze macie czas :D
ja niby nie mialam preferencji do plci, ale jak sie dowiedzialam, ze chlopak to musialam troche to przetrawic hihi
dasz rade, a swoja droga to witam na forum ponownie, bo dlugo cie nie bylo !!!!
 
Do góry