reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

klamko bardzo ci wspolczuje gdzie ty poszłas do jakiego lekaza ja wiem ze usg nic maluszkowi nie zaszkodzi ale nie przejmuj sie to byl lekaz nie z powolania tylko z zarobkow bo pewnie troche zapłcilas jak jestes z warszawy to ci napisze gdzie mozesz zrobic usg i nikt cie tam tak nie potraktuje ja tam chodze do ginekologa i jestem zadowolona jestesmy z toba nie przejmuj sie gorace buziaki




 
reklama
oj Klamko gdzie ty trafiłaś???? Zmień jak najszybciej gina...nie warto tracić nerwów, a USG 100 % nie zaszkodzi Maluszkowi....
 
No faktycznie ginekolog z niego jak widac z prawdziwego powolania :mad: Jak tak mozna bezmyslnie komus powiedziec? zwlaszcza w dzisiajszych czasach gdzie wiekszosc rodzicow pyta o plec! co w tym zlego? Ja swojemu przy ostatniej wizycie powiedzialam ze nie wyjdziemy z gabinetu az nam wypatrzy plec i juz widze jakby mi sie wstyd zrobilo jakby na moj niewinny zart odpalil tekst o traktowaniu dziecka jak zabawki. zwlaszcza ginekolog powinien miec troche taktu i zrozumienia bo w koncu to bardzo "intymna" specjalizacja! a kobieta w ciazy jest pod szczegolna ochrona zwlaszcza psychiczna i mogl sobie darowac a jak uwaza ze usg moze byc szkodliwe to mogl lagodnie przedstawic swoj punkt widzenia! zamiast wspierac i rozwiewac milion watpliwosci ktore kazda z nas napewno ma to jeszcze straszy!Az sie zdenerwowalam.
Kochana nie przejmuj sie fanaberiami jakiegos gbura i faktycznie rozgladaj sie za jakis ludzkim specjalista bo do konca ciazy jeszcze szmat czasu a zaufanie do lekarza to wazna rzecz.ja takimu juz bym ufac nie potrafila! I nic sie nie przejmuj bo usg nie szkodzi, z tego co wiadomo na dzien dzisiejeszy i przy nastepnym napewno dowiesz sie czy to corcia czy synus.
 
Klamka !

Uszy do góry !!! :) nie przejmuj sie jakis glupim lekarzem i usmiechnij sie :) USG napewno ci nie zaszkodzi a jemu moglas nagadac, ulzyloby Ci :)
Naprawde nie martw sie.... trzymamy tu wszystkie kciuki
 
Nie przejmuj się, Klamka. To jakiś cham ostatni!! USG nie szkodzi,a wiedza na temat płci tym bardziej!! Niestety ludzie są różni i lekarze też, a Ty po prostu miałaś pecha! Trzymam kciuki, żeby następnym razem się udało!!
 
Klamko olej chama i zmien ginekologa albo wybierz jakoegos co polecaja dziewczyny. USG napewno nie szkodzi, bo nie robiliby tak czesto i doksonale Cie rozumiem, ze chcesz znac plec. Usmiechnij sie i nie denerwuj bo dzidzia to odczuje :)
 
Klamka- bardzo Ci współczuję bo tylko najadłaś się nerwów. Co to za PALANT był??????????????????
On jest lekarzem i nie wie, że usg nie szkodzi dzidziusiom?? Poza tym jest głupi, bo mówiąc ze usg szkodzi traci zarobek bo żadziej kobitki do niego przychodzą. D E B I L.
Ale się zdenerwowałam....już nie będę przeklinać, przepraszam.... :-[

Klamko, ja mam bardzo fajnego gina. Przyjmuje w BLUE CITY na Al. Jerozolimskich w Wawie.
na konsultacje przyjmuje we wtorki i środy a usg w czwartki.
wtorek: 14:00-21:00
środa: 8:00-14:00
czwartek (usg): 14:00-21:00
Jest bardzo miły, wszystko tłumaczy i niejedną moją znajomą wyciągnął z niezłego bagna (jednej życie uratował, bo po porodzie ją źle oczyścili i gdyby nie jego zaangażowanie to już by nie żyła)

Polecam Ci go serdecznie. Ale na wizytę musisz się wcześniej zapisać telefonicznie: podaje Ci kontakt:

(022)311 77 77 to jest tel. pod którym się zapisujesz na wizyty, to jest ENEL MED i mają kilka oddziałów a numer tel. jest uniwersalny do centrali. jeszcze maja oddział w ATRIUM PLAZA, ARKADIA i ZACISZE na ul. Gilarskiej. Ale nie wiem jak on przyjmuje w innych oddziałach.
Najlepiej zadzwoń i się dowiedz. Nazwisko lekarza: dr Rafał Dziąg, ginekolog położnik.

No to tyle, rozpisałam się (przepraszam), ale dziś jestem nieco rozkojarzona i dlatego tak bez ładu i składu ;)
 
reklama
Dziewczyny co ja bym bez Was zrobiła:))) Uśmiałam sie przy waszych wypowiedziach na temat tego.... pana, dziekuje!!!!!!!!!!!!! Monisia dzięki za namiar napewno skorzystam, jak myślicie ile odczekać do nastepnego usg???? Jeszcze raz dziekuje dziewczyny za słowa otuchy, uspokoiły mnie:))))
 
Do góry