reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

reklama
Dziewczyny, a która idzie następna na USG, .......no bo od jutra znowu będzie nierówny wynik?????? :D
 
hehe sumka wynik oficjalny do czerwca będzie nie znany choćby dzięki nam:D, a i jeszcze parę neispodzianek pewnie też będzie jak to w zyciu bywa:))
 
Ja ide 6 lutego!!!!!
Ale juz mozecie kciuki trzymac jak klamka wroci, chyba ze ktoras w miedzyczasie:))))))))
:) :) :) :)Ciekawe czy sie dowiem w ogole:)))
Mam nadzieje:)
 
no ja czekam niecierpliwie na usg 3d,4d bo albo sie potwierdzi moja 70-procentowa corcia albo jednak lekarz cos wiecej zobaczy ;) Narazie sklaniam sie w objawach ku corce bo mi takie sliczne pryszcze wychodza ze az rafinerie otworze i bede biopaliwo sprzedawac!poczekamy-zobaczym.jeszcze jakies 3 tygodnie chyba ze na normalne usg sie tez zalapie juz 10 lutego i tam cos bedzie lepiej widac niz ostatnio :D
 
Czesc Dziewczyny...

Jak Wam zazdrosze ja dopiero na USG 14 lutego i juz sie nie moge doczekac zeby wiedziec czy dziewczynka czy chlopczyk...... :)
 
czesc dziewczynki ja wybieram sie 1 lutego na usg lub na amniopunkcje jezeli wyniki bede złe pozniej widze sie z moim ginekologiem 8 lutego i tez bede miała usg a 28 lutego bede miała usg u dr Roszkowskiego bardzo dokladne i bedzie patrzyl czy maluszek ma jakies wady czy nie niestety takie usg bedzie nas kosztowało 300zł ale teraz czekam z niecierpliwoscią na badania genetyczne moje i mojego meża bo nie chce miec amniopunkcjibo zaduzo sie o tym dowiedziałam opisze to w innym temacie gorace buziaki





 
Agusia 24. Trzymam kciuki, ja i Oliwierek za jak najlepsze wyniki badań, no i za objawienie tego co dzidzia ma między nóżynkami.
 
reklama
No to się chwale..... Lekarz zanim dotknął mojego brzuch stwierdził, że traktuje dziecko jak zabawke bo chce znać płeć!!!!! No i NIC nie zobaczył, zwalił na ułożenie dziecka.... Cały czas płacze bo potraktował mnie jak wyrodną matke, która robiąc " niepotrzebne " USG naraża dziecko bo to bardzo niebezpieczne!!!!! Boże, traumatyczna wizyta.... Nie chce mi się już wogóle robić żadnego usg bo się już boje i nie wiem już czy można i kiedy..... A tylko chciałam wiedzieć czy mam córeczke czy synka.... Dzieki dziewczynki za trzymanie kciuków...
 
Do góry