reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Dziewczyny trzymajcie kciuki bo w czwartek o 17stej kolejne USG!!!!!! Mam nadzieje ze lekarz dojrzy wprawnym okiem siusiaka albo cipunie:)))))
 
reklama
Dzieki dziewczyny:))) Napewno odrazu napisze no z kim jak z kim ale z Wami musze sie tą nowiną podzielić:))))))
 
hehe Rusałko- o to samo chciałam zapytać- ale potem sobie przypomnialam, że klamka będzie wiedziała w czwartek ;D
 
hahaha- faktycznie Ell..- dopiero teraz przeczytałam. Jakbyś nie powiedziała męczylabym pytaniami Klamkę do czwartku :):):) :p
 
Oj dziewczyny ;) :D :laugh: Tez bym chciala zeby to dzisiaj było już:)))))) Jutro po 17stej melduje się na forum:))))
 
reklama
Oj melduj się, bo jak widzisz niektóre czarownice już polują na wieści:D i pare minut po 17 nie damy Ci żyć
 
Do góry