reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

reklama
Ja tez na połówkowe się szykuje:)..i mam nadzieję, ze inny lekarz takze potwierdzi mi płec- córeczkę:)
 
Oj sumko, tak jest, będziemy się pilnować:))) swoją drogą idę dzisiaj na USG wieczorem, oby mały nic nie pokazał i lekarz przez przypadek się nie wygadał, bo zatłukę:))) ja myslę, że sama w sobie wytrzymam zwłaszcza, że faktycznie jakoś do zakupów mnie jeszcze nie ciagnie- może dlatego, że wizja dziecka jeszcze parę miesięcy temu była dla mnie dosyc odległa, a to już niebawem- nie wiem, ale nie myślę jeszcze o pokoju dla dziecka i innych sprawach, ani o porodzie, ani o jakiejś szkole rodzenia, ani o tym jak się zycie zmieni- może w późniejszych miesiącach mnie najdzie. Bo tak faktycznie poza rozmiarem ubrań nie odczuwam jakiś zmian. Co ma być to będzie:)))
A co do szkoły rodzenia, to ostatnio koleżanka mi powiedziała, że ona kurs miała na kilka godzin przed porodem- poczuła bóle- i połózna zabrała ją do odzielnego pokoju i wszystko wyjaśniła, wytłumaczyła itd. i ja chyba też na taką wersję się pisze. Może dlatego, że nie lubię potegować oczekiwania. A uczestnictwo w takim czymś na pewno to uczyni.
 
I dzidzia nic nie pokazała:)) Mocno zaciśnięte nogi- a dzisiaj rodzińce zafunduje seans :))) A jest na co popatrzeć:))) Jak zwykle USG pokazało o półtora tygodnia dalej niż suwaczek:)))
 
I nie pytalam, nawet głowę miałam odwróconą, gdyby dzidziuś był nie typowo ułozony:)) Ale lekarz od razu powiedział mi, że spokojnie moge patrzeć na monitor bo nic mi nie grozi:)))
 
reklama
Do góry