reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

reklama
Oliwierku - vel Moniko@:) - nie musiałaś rezygnować ze "starego" konta- wystarczylo zmienic nick..ja tez kiedys zmienialam ;)
 
Ja idę na USG 9 lutego a potem 9 marca ale jesli tylko wytrzymam to nie pytam bo chcę mieć 100% NIESPODZIANKĘ.
Tylko jak tak czytam że wy juz wiecie to kończy mi się cierpliwość. :(
 
No ogromniaste gratulacje Oliwierek- Monika:)))) A Ty Sumka trzymaj w postanowieniu- dla mnie też płeć będzie tajemnicą do końca:)))
 
Mam ogromną nadzieję że po prostu mam mam większą niż inni maciczkę i myślę że wszystko wyjaśni USG
 
ELL pamietaj żeby mnie przyprowadzić do porządku kiedy mnie będzie kusić, a ja będę pilnować ciebie. I tym sposobem będziemy mieć w czerwcówkach.......... dwóch tajnych agentów. Hehe ;D ;D ;D ;D.

Wyobraź sobie nasze bobasy w brzuchach w takich przyciemnianych okularach
 
reklama
Ide do mojego gina 6 lutego, bede miec USG polowkowe i mam nadzieje ze poznam plec mojego maluszka.
Juz sie nie moge doczekac a tu jeszcze tyle dni.
:) :) :)
Jak macie fajnie ze juz wiecie:))))
 
Do góry