reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

Ja idę 16.01 na to upragnione USG 3D!!!!!! Myślicie ze w 20tc i 1d będzie już widać płeć???????
 
reklama
no jasne!u mnie bylo widac juz jakos w 16stym tygodniu!!!!
zobaczysz, jeszcze na takim 3D to na pewno bedzie widac, ale fajnie :D
 
Ja mam wizytę 1 lutego. Coś mi się wydaje, że się nie dowiem jaka płeć. Wieć wybieram sie na badania USG "genetyczne" Jeśli dokładnie obserwują rączki dzidziusia stópki oczka itd to napewno zobaczą płeć więc płacę 150 zł i już wtedy na 100% bedę wiedzieć kim jest mój dzdzia :) I dostanę filmik z nim i zdjęcia najlepszej jakosci dołaczę ja sobie do mojego albumu :)
 
Agatatje no to już cholernie nie mogę się doczekać!!!!!!!!! No i będe miała filmik :D :laugh: :D 16.01. godz. 18.00 to tak długo jeszcze!!!!!!!! :)
 
no to powodzenia!!! :D
ja juz w poniedzialek ide ogladac malego znowu, a 16.01 idziemy na jakies spotkanie do szpitala, mam nadzieje, ze moja ciekawosc zostanie zaspokojona bo calosc na trwac od 20 do 22!
 
witam.

bylam dzisiaj na kolejnym usg. Pan doktor nie dopatrzyl sie niczego tzn chlopca ;) wiec powiedzial ze mozna na 70% uznac ze to dziewczynka.A ja jakos sie na chlopca nastawilam bo od poczatku mam objawy na chlopca i wszyscy mi to mowia i teraz musze sie przyzwyczaic do mysli ze to dziewczynka ::) Ale najwazniejsze zeby zdrowe bylo.

w kazdym razie na poczatku lutego ide na kolejna wizyte i wtedy umowimy sie na usg 3D/4D i wtedy bedzie pewnosc :)
Tak wiec - jak sam lekarz zartowal- lepiej poczekac z wyborem imienia :D Myslicie ze moze sie jeszcze chlopca dopatrzyc na tym usg? hihihi

pozdrawiam
 
Marzenko, mnie lekarz powiedział, że na 100% to można tylko wtedy powiedzić, jak się wyraźnie widzi, że chłopiec. Co do dziewczynek nigdy nie ma takiej pewności, bo często bywa, że dziewczynka okazuje się chłopcem, który skrzętnie zawijał do końca swojego małego peniska i nie chciał się ujawnić :) Podobno w tą stronę pomyłki są dużo częstsze.

A ja bym tam chciała dziewczynkę... W poniedziałek idę podglądać Maleństwo, to może i ja będę się miała czym pochwalić we wtorek :)
 
Myslicie jak się idzię na te badania genetyczne to czy dowiem się płci. Jesli przy tych badaniach dokłądnie widza oczka rączki stópki uszka itd. To chyba płeć też będę wqiedzieć na 99%. Mamy które miały takie badania czy dowiedzieliscie się przy tym jaka bedzie płeć dzidziusia?

 
reklama
Marzenko - gratulacje :) :) :) :) :)
Mysle ze zawsze lekarz moze sie pomylic..istnieje taka mozliwosc
Chyba na tym USG 4D widac najlepiej.
I jest tak jak pisze Aniasorsha - z chlopakami wieksza pewnosc bo widac siusiaczka.
 
Do góry