reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Apel do wszystkich dziewczyn!! :-) Błagam Was wszystkie abyście trzymały kciuki bo mam jutro usg aby wyszło że bedzie dziewczynka :-):-):rofl2::happy::tak:
 
reklama
a-niutek gratuluje córci
Martita8 gratuluje synka i pięknego przyrodzenia ho ho ho artysta świetny tak się ładnie do zdjęcia ustawić :-) chyba zrobił synek to specjalnie dla Ciebie. Pozatym zdjęcie naprawde super hehehheh
 
A ja mialam miec dziewczynke potwierdzaly to 2 poprzednie usg (ostatnie robione 20 kwietnia) a dzisiaj dowiedzialam sie ze bede miala chlopczyka:szok:...troszke sie zaskoczylam bo juz wszystko przygotowane na dziewczynke ubranka,wozek itd...nastepne usg w 32 tygodniu wiec nie wiem czy to juz ostateczna diagnoza, a moze bede miala niespodzianke po porodzie?
Oh moj maz by zwariowal i w ogole wszyscy z otoczenia, wszyscy chca chlopca miec u mnie hyhy:-D a lekarz mowi,ze raczej dziewczynka, ale nie byl pewny. We wtorek mam usg polowkowe i moze cos sie odkryje hehe :happy2:

Gratuluje wszystkim co znaja plec :tak:;-)
 
A ja mialam miec dziewczynke potwierdzaly to 2 poprzednie usg (ostatnie robione 20 kwietnia) a dzisiaj dowiedzialam sie ze bede miala chlopczyka:szok:...troszke sie zaskoczylam bo juz wszystko przygotowane na dziewczynke ubranka,wozek itd...nastepne usg w 32 tygodniu wiec nie wiem czy to juz ostateczna diagnoza, a moze bede miala niespodzianke po porodzie?
Gin w moim przypadku powiedziała to pewnie, ale wszyscy na około mówią że to nie jest możliwe, bo nie wyglądam na dziewczynkę. W takim razie nie wiem czy się już nastawiać na 100 % ?????? Z tym że gin dokładnie pokazała miejsce i Powiedziała " tu właśnie by coś odstawało:-D" a sprawdzała dwa razy
 
Witam was .U mnie przy pierwszej ciąży miał być syn na 100% tak stwierdził lekarz nawet pokazywał jajeczka jadłam czekolady a byłam brzydka jak nie wiem co!!!A urodziła się córka to był szok. A teraz nie mogę jeść czekolady tylko pizze wyglądam dobrze ale nie wiem co jeszcze będzie myślę ze syn może też dla tego że mąż chce .
 
Reniferku ja chyba wole dziewczynke.. beda siostry :-) Ale z chlopaczka bede rownie mocno sie cieszyc :tak: Ja zawsze marzylam o dziewczynce i mam! Teraz to juz naprawde nie ma wiekszego znaczenia byle zdrowe, pogodne i dobre !:-D
 
Dołączam się do prośby Pauli. Za mnie też trzymajcie dzisiaj kciuki, piszę to już chyba na każdym wątku, o 17.20 mam usg. :-D Powtarzam się,wybaczcie,ale jestem tak podekscytowana,że nie mogę się powstrzymać. :-p
 
Trzymam kciuki dziewczyny!!!Bedzie dobrze;-)

Reniferku powielam pytanie!!Bardzo prosze wyjasnij mi dlaczego chcialas miec drugiego synka!! :confused:Podaj mi plusy moze sie jeszcze bardziej przyzwyczaje do mysli ze ja tak wlasnie mam, no na pewno plusem jest to ze Olivierek bedzie mial kompana do gry w pile:tak::-)
 
reklama
Do góry