reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

trzymam kciuki rowniez!!!!mocno. ja mam usg 3d jutro o 16.20 i juz tez jestem strasznie podekscytowana! ciekawe czy sprawdzi sie moje przeczucie, ze to bedzie drugi chlopak. moj synus mowi do brzuszka BRACISZKU, wiec sprawa prawie przesadzona. slodkiego praktycznie nie jem(a przed ciaza kilogramami moglam). wyglam ladnie i swietnie sie czuje. nie pamietam tylko czy w pierwszej ciazy jadlam slodycze. wygladalam i czulam sie swietnie. wszystko wskazuje na chlopca. kalendarz chinski tez go wskazuje. poprzednim razem wskazywal dziewczynke, a mam syna;) w poprzedniej ciazy mialam maly brzuszek do konca, teraz tez (jeszcze wlasciwie go nie mam).
czy ktoras z Was brala dziecko na usg (nie to w brzuchu;) ). moj synus strasznie chce zobaczyc "braciszka na komputerku", ale ja nie wiem czy to dobry pomysl. jak sadzicie?
 
reklama
_oli_ chciałam miec dwóch małych rozrabiaków... chciałam, by miki miał kompana do zabawy ;) a trzecią chciałam miec córeczke...

gatta - a ile synek ma lat? jeżeli gin Ci zrobi tylko badanie przez brzuch to uwazam, ze mozesz wziąść synka ... gorzej tylko, gdy bedzie chciał cos sprawdzic dopochwowo, to wtedy równiez przydałby sie maż by ewentualnie wyjsc z synkiem do poczekalni...
ja jednak bym sie nie odwazyła z innego powodu... jesli gin powie ze dziewczynka, to Twój syn moze sie czuc zawiedziony... i wtedy moze Ci byc przykro, bo prawda jest taka ze dla matki najbardziej liczy sie zdrowie dziecka nie płec... Ty bedac sama u gina mozesz go do tego jakos przygotowac psychicznie... nie wiem... cięzko to ugryźć...
 
ma 4 latka. mowi Braciszek, ale powiedzial, ze jesli bedzie dziewuszka to tez bedzie bardzo kochal. maz tez bedzie. usg odbedzie sie przez powloki brzuszne, bo pytalam. to nie bedzie u mojej ginekolog, ale specjalna wizyta, tam gdzie robia 3d, bo ona nie ma.
 
ma 4 latka. mowi Braciszek, ale powiedzial, ze jesli bedzie dziewuszka to tez bedzie bardzo kochal. maz tez bedzie. usg odbedzie sie przez powloki brzuszne, bo pytalam. to nie bedzie u mojej ginekolog, ale specjalna wizyta, tam gdzie robia 3d, bo ona nie ma.

jesli tak, to ja bym brała! :tak:
 
moim przeczuciem od zawsze było że będę miała pierwsza dziewczynkę i co się okazało w 18 tc na wizycie u gin ...że będzie dziewczynka .... Ale nie nastawiam się za specjalnie
Moja przyjaciółka ma nawet specjalną teorię na ten temat ... UWAGA!

Urodzi się dziecko tej płci w zalezności które z rodziców w chwili zapłodnienia było dominującym w związku ...

To by się nawet zgadzało moja mama ma dwie córki (ja i siostra) i dominowała całe życie.
A co wy o tym sadzicie ?
 
gatta gdzie robisz to 3D we Wrocławiu??????????? Bo ja jestem zapisana do corfamed`u na piątek i też na 16:20 chyba że polecasz kogoś innego kto z fachem w ręku zrobi USG 3 i 4 D nagra filmik na DVD i udzieli informacji co do płci i dzidzi ogólnie....?????????????????
 
... UWAGA!

Urodzi się dziecko tej płci w zalezności które z rodziców w chwili zapłodnienia było dominującym w związku ...

A co wy o tym sadzicie ?
hmmm ja tez o tym slyszalam, nawet w wiekszosci par, ktore znam sie zgadza, ale u mnie:confused: no coz myslalam ze to ja dominuje:-pale chyba tylko myslalam:-D:-D:-D ciiiiiiiiiiiiii:tak::-p:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry