reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

u mnie dzidzia zazartowala sobbie z mamy i zamiast ladnie sie odslonic to nozki sobie skrzyzowala po turecku i nic nie pokazala.tylkkkko na pocieszenie caly czas swoja twarzyczke dawala ogladac:-D
 
reklama
Właśnie wróciłam z połówkowego usg i muszę stwierdzić, że wszystkie przeczucia matczyne, wróżby, wahadełka itp się nie sprawdzają, bo miał być chłopiec a będzie dziewczynka :-) Cieszę się, chociaż od początku czułam się na chłopca i nawet mówiłam cały czas o nim jako o Jasiu. A będzie EMILKA:-D
 
Gratuluję. Następna dziewczynka.... limit jeszcze nie wyczerpany, a może nawet dogonią chłopców
 
aniutek gratuluję!! :-D
Niedługo prawie wszystkie będziemy wiedziały.
Oprócz Calineczki, z której twarda sztuka :-D:rofl2::-D Ja nie dałabym rady do września!
U mnie z jednych wróżb chłopiec, z drugich dziewczynka.
Wcześniej jak wymiotowałam, byłam blada i pryszczata - mówili, że dziewczynka (w domyśle - ale brzydko wyglądasz hihihi)
Teraz z kolei "wypiękniałam" więc wróżą chłopca. :-D
My z mężem trzymamy się naszych przeczuć, które podpowiadają nam córeczkę :-D
Jeśli to faktycznie dziewczynka, to mam nadzieję, że nie będzie miała nam za złe, że mówimy na nią Jurand hihihihih :-D
 
Właśnie wróciłam z połówkowego usg i muszę stwierdzić, że wszystkie przeczucia matczyne, wróżby, wahadełka itp się nie sprawdzają, bo miał być chłopiec a będzie dziewczynka :-) Cieszę się, chociaż od początku czułam się na chłopca i nawet mówiłam cały czas o nim jako o Jasiu. A będzie EMILKA:-D

u mnie gdyby była córcia też byłaby Emilka :) może druga baba się uda :-D:-D
 
A ja mialam miec dziewczynke potwierdzaly to 2 poprzednie usg (ostatnie robione 20 kwietnia) a dzisiaj dowiedzialam sie ze bede miala chlopczyka:szok:...troszke sie zaskoczylam bo juz wszystko przygotowane na dziewczynke ubranka,wozek itd...nastepne usg w 32 tygodniu wiec nie wiem czy to juz ostateczna diagnoza, a moze bede miala niespodzianke po porodzie?
 
Właśnie wróciłam z połówkowego usg i muszę stwierdzić, że wszystkie przeczucia matczyne, wróżby, wahadełka itp się nie sprawdzają, bo miał być chłopiec a będzie dziewczynka :-) Cieszę się, chociaż od początku czułam się na chłopca i nawet mówiłam cały czas o nim jako o Jasiu. A będzie EMILKA:-D
Powiem ci że ja tak samo nie będę już wierzyła w jakieś wróżby, przeczucia itd. bo to się wcale nie sprawdza. U mnie wszystkie koleżanki mówiły że wyglądam na dziewczynkę, z wróżb wychodziła dziewczynka, jadłam to co niby wskazuje na dziewczynkę, nawet mój M uwierzył że na 80% będzie miał córcię. W piątek byliśmy na usg i lekarz wyprowadził nas z błędu, maluch dokładnie pokazał nam jakie ma piękne klejnociki :D załączę fotkę :-)
 

Załączniki

  • DSCN7567.jpg
    DSCN7567.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 1 410
reklama
A ja mialam miec dziewczynke potwierdzaly to 2 poprzednie usg (ostatnie robione 20 kwietnia) a dzisiaj dowiedzialam sie ze bede miala chlopczyka:szok:...QUOTE]

ojejku a to niespodzianka!!:-D:-D:-D ja tak wlasnie slyszalam, ze jak lekarz mowi ze bedzie coreczka to zawsze trzeba brac poprawke bo moze klejnociki sie ukryly:-D:szok::-D W takim razie gratuluje synka:tak:;-):-)


Martita8 swietna fotka:tak::-D
Ja tez nie wierze juz w zadne wrozby, wyglady, przesady, zachcianki itp miala byc cora a okazalo sie ze jest synus;-):tak:No ta tabela chinska sie tylko sprawdzila!!!! ale to pewnie przypadek:-pPrinci mowila ze jak nad brzuszkiem obraczka kreci sie w koleczko to synek, a ja jej nie sluchalam bo wiekszosc mowila ze cora to koleczko, wiec tez to niby sie sprawdza:-p;-)
Jagooodka mowilas ze Tobie sie kreci w koleczko , wszystko masz niby na coreczke jak ja, ale kochana nie nastawiaj sie bo widzisz jak u mnie...koleczko a tu synus:tak::-D;-):-)
 
Do góry