reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
Aha i jeszcze jedno te dzieci ktore juz masz tez wychodza w tej wrozbie po kolei czli jesli to dziecko ktore masz w brzuszku jest zalozmy piate z kolei to dopiero piate machanie sie obraczki powie co bedzie :) i machasz dotad az stanie w miejscu.
Wrozylam sobie i wyszedl mi pierwszy chlopiec i mam:-)druga corcia...zobaczymy moze juz 5 maja:tak:!!!i trzeci chlopczyk:happy2:Slyszalam ze ta wrozba sie w bardzo duzo przypadkach sprawdza, ale nasza kolezanka Bershka wywrozyla sobie teraz coreczke a na usg lekarz powiedzial jej ze chlopczyk, od tej pory podchdze z wielkimmmm dystansem!!!Mam nadzieje ze u mnie siue sprawdzi:-):-)

a ja w tą wróżbę nie wierzę, nie wrózyłam i nie będe jakoś nie daje temu wiary:)
Jak nie wierzysz, to Twoja sprawa, nie musisz od razu o tym pisac, poprostu nie wroz sobie i juz, daj pobawic sie innym dziewczynom i nie psuj zabawy!!!Przepraszam za szczerosc!!!!!!!!:-p
 
Anninka przez Ciebie musiałam sobie włosa z głowy wyrwać :-D:-D:-D
Wcześniej robiłam tak jak pisała oli_ z nitką, ale pomyślałam, że może z włosem też warto ;-)
No i wyszło tak samo: najpierw dziewczynka, potem chłopiec.
Ciekawa jestem.... :tak: Zawsze mówiliśmy, że chcemy albo dwie dziewczynki albo dwóch chłopców, ale parka też byłaby fajna :-)
 
coraz bardziej zżera mnie ciekawość kto tam u mnie mieszka :-)
no nie wiem czy jednak wytrzymam do września :tak::-D
 
reklama
Do góry