reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Jogobelka gratuluję chłopaczka :-D:-D:-D:tak: Ja czekam z niecierpliwością jeszcze tydzień na usg i proszę dzidziusia żeby się pochwalił. ;-);-)
 
reklama
wie wie :-):-) już drugi lekarz chłopczyka wypatrzył :-D
ja dopiero usg będę miała w maju ... także jak coś to może wtedy się dowiem ... jeśli będę chciała wiedzieć ehhh ;-)
 
Super że niektóre z was już wiedzą co będzie.
Właściwie to w jakim okresie można "zauważyć" na usg płeć dziecka?:confused:

Ja póki co mam tylko przeczucia. I to mieszane. Raz dziewczynka a raz chłopiec. Z wróżb wynika że dziewczynka. :-)
 
Inka wszystko zależy od sprzętu lekarza, no i czasem od kaprysów naszych maleństw, bo np dupką się wypną ;-)
Mi moja gin powiedziała, że może określić płeć dopiero po 20 tygodniu... Zobaczymy :)
Idę do niej 20.04 to będzie pełne 20 tyg. jeśli nic nie zobaczy to pewnie dopiero w maju.....:confused:
 
Z wrozb wynika,ze chlopak, z objawow na dziewczynke, a dzis w nocy snilo mi sie ,ze mam chlopczyka !!! :-D:-D:-D I w to wierze najbardziej bo moje sny zazwyczaj sie sprawdzaja :rofl2: Ostatnio mi nie dzialal komp i kazdy sie glowil co z nim jest a mi sie snilo ze jak kupimy taka jedna czesc o ktorej wspomnieli ostatnio to zadziala. Kupilismy karte graficzna i po 3 dniach walki zadzialal. Snilo mi sie ze moj M nie zda egzaminu bo bedzie mial 3 bledy i w rzeczywistosci zabroklo mu 3 punktow... To dwa ostatnie tylko jakie sie sprawdzily :-p:rofl2:
 
Mój maluszek teraz się tak kręcił że nie dało się zobaczyć co tam między nóżkami ma. A może gin nie chciała powiedzieć bo nie była pewna. Chyba wybiorę się na usg 3d, ale za jakieś dwa tygodnie.
 
reklama
gdy bylam w ciazy z coreczka to wiedzielismy dopiero w 6 miesiacu i ja sama moglam to stwierdzic bo wyraznie bylo widac na usg wtedy chcielismy wiedziec. A teraz sama nie wiem czy bardziej chcialabym miec chlopca do parki czy dziewczynke zeby jagodka miala siostrzyczke. A coraz bardziej nachodzi mnie ochota zeby nie poznawac plci przed porodem bo to juz druga ciaza i moze zrobic by sobie niespodzianke ? :-)a przynajmniej mezowi bo super bedzie widziec jego jeszcze bardziej zszokowana minke tatusia po porodzie heheh
 
Do góry