reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

ach i snil mi sie syn taki duzy bobas ze go co chwile karmilam piersia ( ale to chyba przez moja obsesje zeby tym razem sie nie poddac i karmic piersia)
 
reklama
Aninka a jak Ty sobie wywrozylas dziewczynke??Mozesz nam zdradzic?? :-):-)


W zyciu nie wytrzymalabym zeby nie znac plci, nie ten charakterek :-D:-D:-D Ale podobno ciekawskiemu nos urwalo...:-D:-D:-D
Podziwiam te mamusie ktore czekaja na wielka niespodzianke, ojjj podziwiam :happy2::happy2::happy2:
 
A ja z jednej strony chciałabym wiedziec a z drugiej strony obawiam się pomyłki. Tu na forum dużo dziewczyn pisało, ze lekarz się pomylił co do płci, myslałam że jak lekarz określi płeć to jest niemal pewne a jednak nie. Musi byc dziwnie nastawic się np na dziewczynkę, nakupować wszystkiego, urządzić dziewczęcy pokoik, myśleć o dziecku -ona - a potem rodzi się chłopczyk :-D
 
Indygo masz rację, ale do tej prognozy płci trzeba podchodzic troszkę sceptycznie. Ja czuję że będzie chłopak ale objawy dziewczynka. Jak lekarz powie dziewczynka, ja i tak będe czuła że może będziie chłopaiec. Gorzej jak powie chłopak, bo ja czuję chłopaka(pewnie sobie wmówiłam) i jak potwierdzi a na porodówce dadzą mi dziewczynkę będe w szoku. A i napewno pokukuje mimio prognoz ubranka w kolorze unisex:)
 
ach i snil mi sie syn taki duzy bobas ze go co chwile karmilam piersia ( ale to chyba przez moja obsesje zeby tym razem sie nie poddac i karmic piersia)
m
Mam taka sama obsesje... :-:)-:)-( masakra jak mi tym razem nie wyjdzie to ja nie wiem... za pierwszym razem karmilam 3 tyg i musialam odstawic bo tak mi pielegniarka kazala ze wzgledu na poranione brodawki i wrocic po tyg jak sie zagoja i z tego wszystkiego stracilam mleko, a i Natala juz nie wiedziala jak chwycic.. myslalam,ze bede miec depresje..:-:)-( Tym razem albo sie znow zdepresuje albo oleje i dam od razu butelke... szczesliwa mama to i szczesliwe dziecko. Jak odstawilam ja od piersi skonczyl sie placz , kolki wszystko, tylko sumienie ruszalo...:sorry2:
 
OLI
Troche ciezko to opisac ale sprobuje.
Bierzesz obraczke, nawlekasz na wlos lub nitke i trzymasz za ta nitke nad lewa wyprostowana reka(wnetrze reki do gory) i wtedy patrzysz jak sie zaczyna obraczka krecic, jesli w koleczko to bedzie dziewczynka, jesli na ukos to chlopiec, musisz tylko pamietac zeby trzymac prawa reke nieruchomo zeby ta obraczka tam nie machac, zeby ona sama sie rozmachala. Jesli wyszlo ci juz jakies dziecko i aby zobaczyc czy bedziesz jeszcze miala to pierwszo musisz opuscic obraczke w dol potem w gore tak ze trzy razy w tej przestrzeni miedzy kciukiem a palcem wskazujacym (gdy trzymasz dlon wyprostowana i kciuk jest odgiety) i potem znowu trzymasz nad dlonia i patrzysz czy sie bedzie cos dzialo, jesli obraczka stoi w miejscu to juz koniec nie ma wiecej dzieci. Zeby powrozyc od nowa musisz uderzyc obraczka najlepiej o cos drewnianego zeby sie oczyscila z energii, a potem wszystko tak samo jak napisalam (najlepiej zebys jeszcze na poczatku troche ta obraczke potrzymala w dloni zeby twoja energie rozpoznala).
Jesli ktos sie na tym zna i wie jak wrozyc to moge powiedziec ze sprawdzalnosc jest 99% . Mojej mamie tak wywrozyla kobieta, wszyscy mowili ze bedzie chlopiec a ona powiedziala ze dziewczynka, no i ja sie urodzilam :) Potem moja mama wrozyla i tez sie sprawdzalo. U mnie teraz wychodzi ze dziewczynka i jestem pewna ze bedzie dziewucha :) Takze milego wrozenia.
 
Aha i jeszcze jedno te dzieci ktore juz masz tez wychodza w tej wrozbie po kolei czli jesli to dziecko ktore masz w brzuszku jest zalozmy piate z kolei to dopiero piate machanie sie obraczki powie co bedzie :) i machasz dotad az stanie w miejscu.
 
U mnie sytuacja jest trochę zakręcona: ja wolałabym dziewczynkę, ale czuję, że będzie chłopiec. Mój M wolałby chłopca, ale cały czas mówi o maleństwie "mała". Teściowa wywróżyła mi wahadełkiem chłopca ;-) a moja mama mówi, że będzie dziewczynka. :-)Czekam do czwartku na usg, może będzie już coś widać.:-)
 
reklama
Do góry