reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

reklama
Właśnie wróciłam od lekarza, który zrobił mi nieplanowane USG i wreszcie wiem na 100% :) :) :) :) :) :) :) W końcu moje kochane dziecię sie pokazało!! Wypięło swoje jajeczka i pokazało mamusi kim jest ;) Ale się cieszę, hihihihi Zatem ogłaszam wszem i wobec: Będzie mały Wojtuś:)
 
Truskaweczko ja też ci ogromnie gratuluję synka! chcę cię dopisać do mojej listy dzidzioków ale stronka z tymi ładnymi napisikami nie dziala, ale na pewno o Tobie nie zapomnę i wszystko mam pod kontrolą! ;) ;)
 
Dzięki dziewczyny za gratulacje :)

Mycha, jak będziesz miała mozliwość to pewnie że poproszę o dopisanie - zawsze to miło widzieć się na takiej liście ;) Buziaki!
 
Truskawko!! Gratulacje synka! Mi w szpitalu teraz będą robić usg i msm nadzieję, że mojej córeczce nic się nie pojawiło dodatkowego ;) bo już jej kupiłam śliczną sukienkę :laugh:
 
reklama
Do góry