reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

reklama
mnie wychodzi dziewczynka ale sni mi sie ciagle ze mam synka.jutro ide na wizyte poprosze zeby pokazala mezowi na usg dzidzie,moze pokarze jeszcze raz ze dziewczynka i bede bardziej pewna.niezauwazylyscie ze w tym roku rodzi sie wiecej dziewczat.imiona mam i dla chlopca -daniel hubet lub kubus- i dla dziewczynki martynka patrcja.podoba mi sie julia ale pojdzie potem do szkoly pani zawola julka do odpowiedz i wstanie 10 dziewczynek.
 
Mija więc jak tylko wrócisz z wizyty to daj znać, umieszczę cię na liście dzidziolków ;)
 
wychodzi narazie ze dziewczynka ponoc bylo widac ruchy warg sromowych.jutro ide potwierdzic kolejnym usg i mam nadzieje ze nic sie nie zmieni.termin mam z usg14.09 z okresu 16.09
 
bylam na usg tym razem miala nozke na nozce ale przez chwile zdawalo sie ze widziala wargi sromowe.wazy 1,85kg jak to ma sie do terminu porodu wiecie?mialam nadzieje ze zrobi zdjecie malej ale niestety nie :mad:
 
Mija,moj tez nie chcial wydrukowac,ale spytalam sie go w takim razie ile mam zaplacic za takie zdjecie... Dalam mu to ... 10zl! i mi wydrukowal,pfff... Laskawiec pieprzony. :mad: Ale to wina ludzi... Tak wlasnie wychowali lekarzy,ze trzeba im dawac w lape... :mad:
 
hmm,fakt Agutka,moja ginka (chodze prywatnie) zrobila do tej pory dwa zdjecia,i tez musze ja najpierw poprosic.A o wypisaniu recepty lub skierowania na badania na NFZ nawet mowy nie ma (choc ona przyjmuje tez na NFZ ale w innym dzien).Tak to juz jest z tymi lekarzami (zreszta nie tylko z nimi). I dlatego ja za poród w szpitalu ewentualne znieczulenie itd nie zamierzam nic płacić, straczy mi już wydatków na służbę zdrowia w trakcie ciąży
 
reklama
Do góry