reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Lovely Tobie przynajmniej zostało 8 miesięcy do rozpoczęcia starań .. . My to musimy poczekać ze 4 lata. Jak nie więcej. Ale jakoś sie trzymam. Najważniejsze żebyśmy nadal byli ze sobą, kochali sie tak mocno jak teraz i może jak bozia da to i mieszkanie kupimy ... Bo w domu nie wytrzymuje już psychicznie :(

Mazia bardzo szkoda, że nie będziesz miała neta :( Myślałam, że niedługo zobaczymy Twój uroczy brzuszek :))
 
reklama
KURDE CHYBA SIE WKURRR.NAPisałam taką długą wiadomości i mi ją zjadło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shiraa brzuszka jeszcze nie ma ale za pewne niebawem sie pojawi.Tak czuję.Wolalabym po slubie ale co tam:p.A co do @ to wspolczuje ja uwielbiam zycie bez niej.Zreszta ja na swoją @ nigdy nie mogłam narzekac bo prawie bezbolesna i trwala ze 2-3 dni.

KInga ja wiem,ze zalatwienie neta to kwestia 2 dni.Ale u mnie nie ma kto tego zalatwic.Wszyscy pracują,zreszta net to jest narazie drugorzedna sprawa.

COrnelka kochana a ja jestem ciekawa tej pracy.A dzidz przyjdzie szybciej niz myslisz:)))

Ja dzisiaj strasznie zmarzlam.U Was tez taki ziąb???Bylam cały dzien na zakupach ale butów slubnych nie kupiłam.MAm tylko nowy telefon.Wczoraj przywiezlilsmy cały karton ubranek dzieciecych.JEju jakie to male i slodkie.Juz nie umiem sie do czekac naszego szkraba.Ja juz z naszym dzidziem rozmawiam ,mamy więź ze sobą;p;p hehe nawet twierdze,ze wiem kiedy spi a kiedy nie ,choc to pewnie głupota.Nie umiem sie doczekac jak bede calowac te male raczki ,stopki,paluszki,brzuszek.STrasznie tesknie za tym dzieckiem.Ale mam bardzo dobre przeczucia wewnetrznie wiem,ze bedzie silne i zdrowe:]lece pod koldre i na brzydulkę!

MATOSKA I PATI GDZIE TE FOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!???
 
dziewczyny chciałam Was ostrzec przed takim trolem który jest na naszym forum wczesniej byla malwinką,gwiazdeczką ito Teraz jest antosią i dubluje wątki etc.Teraz załozyła wątek na naszym forum watek taki sam jak nasz.Trol ten jest tu tylko po to by uprzykrzyć nam zycie więc nie piszmy na jaj watkach nie odpisujmy na posty IGNORUJMY jednym slowem
 
antosia a po jakiego grzyba mialybysmy tam pisac? jest juz taki watek..a dublowanie jest wbrew regulaminowi. Sprawe zglosze moderatorowi...o usuniecie watku, ktory niepotrzebnie zalozylas.
z tego co widze po twoich suwaczkach to pisalas tu dosyc niedawno...ze masz 18 lat, starasz sie z chlopakiem od roku o dziecko...na innym watku dziewczyny za to cie pojechaly troche...tyle, ze innym nickiem sie poslugiwalas...powiedz mi po co to robisz?
 
antosia a po jakiego grzyba mialybysmy tam pisac? jest juz taki watek..a dublowanie jest wbrew regulaminowi. Sprawe zglosze moderatorowi...o usuniecie watku, ktory niepotrzebnie zalozylas.
z tego co widze po twoich suwaczkach to pisalas tu dosyc niedawno...ze masz 18 lat, starasz sie z chlopakiem od roku o dziecko...na innym watku dziewczyny za to cie pojechaly troche...tyle, ze innym nickiem sie poslugiwalas...powiedz mi po co to robisz?
wiesz co n ie pisałam tutaj
 
dzien dobrzy jestem tu nowa mam na imie Aleksandra i mam maly problem nie wiem kiedy mam owu. moze wy mi pomozecie????
A i chciałam z wami popisac jak mozna.
A strasznie chce miec dziecko tylko w tym problem bo nie wiem kiedy mam owu
 
witaj Olu :) pewnie, ze mozesz pisac :) napisz nam pare slow o sobie :) hmmm.....dziewczyny bardziej powinny ci pomoc...ale zeby okreslic kiedy jest okres plodny to powinnas mierzyc temp, obserwowac sluz....dla leniwych sa testy owulacyjne w aptece....a z tego co pamietam to ktoras tu pisala, ze kazda kobieta przechodzi owulacje w polowie swojego cyklu.... :) szukalas informacji w necie na ten temat?
 
reklama
Cześć Dziewczynki :))
Widzę, że troszkę śmietnik się na tym forum robi :-D
Ale mi się ostatnio nic nie chce :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mam takiego lenia że szok :szok:
I chyba mnie łapią już te pierwsze skurcze przepowiadające albo mi się wydaje.. Bo sama nie wiem jak to się czuje.. :confused: W każdym bądź razie wykupiłam sobie tabletki co mi gin zapisała z potasem i magnezem :tak:
U mnie straaasznie zimno się zrobiło, że nawet się nie chce wychodzić z domku :(
A poza tym to nic nowego ;)
Wczoraj przywiezlilsmy cały karton ubranek dzieciecych.JEju jakie to male i slodkie.Juz nie umiem sie do czekac naszego szkraba.Ja juz z naszym dzidziem rozmawiam ,mamy więź ze sobą;p;p hehe nawet twierdze,ze wiem kiedy spi a kiedy nie ,choc to pewnie głupota.Nie umiem sie doczekac jak bede calowac te male raczki ,stopki,paluszki,brzuszek.STrasznie tesknie za tym dzieckiem.Ale mam bardzo dobre przeczucia wewnetrznie wiem,ze bedzie silne i zdrowe:]
Mazia jeju jak fajnie się coś takiego czyta :)) Aż chce się już urodzić :-p
wczoraj polozylam dzieci spac..zrobilam kolacje przy swiecach...odwalilam sie jak stroz w boze cialo :p satynowa sukienka (jedyna w ktora udalo mi sie wcisnac...mezulek zapewne byl zadowolony, bo moj biust bardzo byl wyeksponowany w niej :p ), loczki zrobilam, makijaz :D jak mu otworzylam drzwi to sprawdzil numer mieszkania czy dobrze trafil heheheheh ;D a od syna wczesniej jakie komplementy uslyszalam :) no fajnie...fajnie bylo :)
Kinga, no to pięknie.. :)) Na pewno mu się podobało :):tak: Uważaj faktycznie na tą grypę, bo teraz taki czas, że trzeba się pilnować.. Ja bym nie zniosła znowu choroby teraz :no:
Cornellka, wszystko się ułoży, zobaczysz ;-) Nie zamartwiaj się tak chłopem, bo nie warto ;)
Shira szkoda, że dostałaś @. I to jeszcze bolesną :( Mi póki co jest dobrze bez niej.. Ale za niedługo wróci.. :confused2:

Ale mnie boli kręgosłup :baffled:
 
Do góry