reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

niunia zestawienie kolorow super :) wyglada naprawde bardzo fajnie! mamo ile ciuszkow na 56! łoł :D hehe to lepiej by bylo, zeby nie zaczela nosic od urodzenia 62 :p :D chwila moment i bedzie z Toba...no ale wiem ze ostatnie dni sa najgorsze :) trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok i zebys jak najszybciej doszla do siebie :)

jesuuuu ale mnie mloda wnerwia no...wstawilam suszarkie z praniem do pokoju bo brzydka pogoda..pada i w ogole..a ta tyko lazi i mi sciaga ciuchy :/
 
reklama
Niunia też mam pomalowany pokój na podobny zielony :-) tylko producent jest kiepski i mam pełno zacieków :wściekła/y: jakim odcieniem malowałaś i jakiej firmy? Zaopatrzona jesteś ładnie ;-) już niedługo będziesz mieć swoją księzniczkę, też bym tak chciała :rolleyes::yes::rolleyes2:
Kinga ja tylko wiem z opowiadań znajomych, czy są takie porody nie wiem. Może koleżanki liczyły za wcześnie.
Mała może chce siępoprzebierać ;-) a to że mokre, to już mały szczegół :-p
Chyba zaraz zacznę tańczyć z nudów w pracy. Już mam dość wysyłania na dzisiaj moich cv. Dwa weekendy pod rząd będę miała szkolenie. Ale się wynudzę :eek: idę tam tylko dla papierka :confused2:
Shiraa czego się boisz na tym zlocie? Na pewno będzie fajnie, pierwsze wzloty są zawsze takie dziwne :cool2:
Maziu wstawiaj zdjęcia z brzuszkiem, my ocenimy czy coś widać :-D kiedy ja będę miała taki brzuszek :confused2: jak na razie tylko chyba z objedzenia mogę ;-)
 
elisse ja nie mam pojecia wiesz, polozna tak mi powiedziala..ale ja tez slyszalam od kolezanek ze rodzily po 20...ja rodzilam 4h.40min i 2h.30min wiec nawet nie potrafie sobei tego wyobrazic :D
ja to bez objadania sie mam brzuszek taki 5miesieczny :D a jak sie najem to 6 spokojnie ;P
 
Kinga no ja niestety też się trochę naczytałam i mnie trochę to przeraża :eek: Zazdroszczę Ci tak szybkich porodów, ja mam nadzieję, że u mnie też to szybciutko zleci a nie będę się męczyć 12 godzin :confused2:
Elisse - szczerze Ci powiem, że pierwszy raz słyszę coś takiego.. Że niby zgoda osoby pełnoletniej? :D To chore, co ma do tego inna osoba.. Ale nie mam pojęcia jak jest teraz.. 15.10 mam wizytę u gin więc będę musiała z nią pogadać.. Spytać czy będzie przy moim porodzie i od razu się dowiem parę rzeczy np o zzo :))
Niunia u mnie teoretycznie nie ma problemów z dostaniem zzo nawet za darmo.. Na stronie szpitala w którym chcę rodzić pisze, że jest za darmo.. Wolałabym wprawdzie sobie opłacić anestezjologa żeby mieć pewne, ale ileż można wydawać pieniędzy.. :no:
Pokój śliczny, teraz będę mieć przeprowadzkę na nowe mieszkanie- stan deweloperski i trzeba robić caaały remont bo nawet kibelka nie ma :-D I właśnie planuję ściany pomalować na taką zieleń jak masz Ty, prześliczna jest i ładnie komponuje się z jasnymi panelami :tak: Fajnie wymyśliłaś to z dwoma kolorkami i fajnie wyszło.. Ja myślałam też o tym, ale że sufit innego koloru.. np takiego kremowego albo coś wpadający w bardzo jasny żółty... Mam dość już tych jaskrawych kolorów, więc nie będę robić żadnej pomarańczy czy seledynu :-p
 
anijka skoro dopoki nie skonczysz 18 lat jestes pod opieka rodzicow i to oni decyduja o pewnych sprawach...to dla mnie logiczne jest, ze o podaniu zzo decyduje rodzic...a nie osoba niepelnoletnia....to nie jest jakis tam zastrzyk....no ale najlepiej jak sie zapytasz ginki :) niepelnoletnie matki maja przesrane jednym slowem.... :|
ja jesli bede malowac kiedys swoje wlasne M to bedzie w odcieniach brazu i bezu :) no a u mlodziezy to jak tam sobie beda chcieli :)

ale mam lenia dzisiaj....koszmar...w zlewie pelno...a mi tak nic sie nei chce robic...kompletnie nic..polozylabym sie do lozka i przelezala/przespala caly dzien..to chyba przez to niskie cisnienei :/ niech ktos mi kopa da bo sie nie rusze normalnie :(
 
Kinga no tak, ale to niesprawiedliwe.. Jak dziewczyna chce mieć znieczulenie a jej matka nie wyrazi zgody bo uważa że to ZBĘDNE i ona musi przez to cierpieć :dry: U mnie jakby co nie będzie problemu bo mama sama mnie namawia żebym wzięła sobie :-p tzn może nie namawia ale sugeruje lekko :)
Ja mam lenia ostatnio cały czas :-(
 
Hejka dziewczeta.

Kinga ja tez mam takiego lenia ,ze to się w głowie nie mieści!!!mam tyle do roboty bo muszę z szaf powywalać stare ubrania ogolnie powoli zacząc robić miejsce dla mojego R.A tak cholernie mi się nie chce.:wściekła/y::wściekła/y:

Niunia jak ja Ci zazdroszcze juz niebawem bedziesz mieć swoją Amelkę,gdzie tam do mojego 1.kwietnia.A co do syndromu wicia gniazda to też to mam.Najchetniej sciaglabym już wózek,ubranka wszystko prała i prasowała.Ale muszę czekać.Poza tym mam nadzieję ,ze marzec bedzie juz w miarę ciepły.Tak by ubranka mogły na swiezym powietrzu schnąć.A co do kolru ścian to u naszego dzidzia będzie cierpka cytryna z Duluxa.Juz mam wybrane.

Anijka no tak jest ,ze jesli jestes niepolnoletnia to nie masz prawa decydować o sobie.Zgodę na zzo bedzie musiała podpisać Twoja mama.
 
ellise ja mam farbe dulux kurcze farbe schowalam do piwnicy ale jest to chyba cos od pistacji :) a co do ostatniego meisiaca to prawada tak sie dluzy a szczegolnie w taka pogode
a ja nie mam jzu co sorzatac chyba dzis sie wezme za ta piwnice
JA JZU CHCE WTOREK BO MAMA WIZYTE U GINKI iw szystko bedzie jasne!!!!! do tego czasu ja osiwieje chiodz juz jestem siwa bo ostatnio farbnelam sie a co mi tam na porodowke jakos musze wyglada ;) bo u nas jest tyllu mlodych lekarzy na oddziale :szok::szok::szok: masakra!! jeden jest fajny :D jak chodzil po pokojach to dziewczyny sie stroily malowalay a ja z nich sie smialam :D
 
reklama
Niunia dziękuję za nazwę firmy, podobny kolorek sobie znajdę sama :-D
Anijka niestety tak jest, że jak się jest niepełnoletnim, od Ciebie mało zależy :no: życzę Ci bardzo szybkiego porodu ;-)
Kinga, czyli właściwie nie wiadomo ile trwa z reguły poród...
Mazia zleci ten czas tak szybko, że jeszcze nie raz zatęsknisz za stanem błogosławionym :tak:
Ja zaraz do domu uciekam :-) kolega mnie do kina zabiera :happy: tylko nie wiem na co mam iść. Mogę sobie wybrać sama:rofl2:
 
Do góry