reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

reklama
kobitka i monika ja też leżałam z nogami na ścianie!!
Mąż się ze mnie śmiał, a jednak się udało i nie wiadomo czy to może to nie pomogło;-) Więc to wcale nie takie głupie jak piszecie:-)
 
wszystkie gdzieś pouciekałyście:-(.
Możecie mnie zbesztać ,ale zrobiłam już testa choć do @ dobry tydzień ale od 3 dni mam okropne wymioty i skoki temperatur :eek: wiec pomyślałam, że zrobie i zobaczyłam cos:eek:, tą normalną kreske i drugą białą, test zabarwił się na różowo i przez chwile była biała kreseczka . tchnęło to we mnie nadzieje, a że jestem naziębiona to poradziłam sie telefonicznie gina co brać gdyby coś i kazał brać stodal na kaszel, witc i rutinoscorbin i naparki robić z kropli oil olbas bo takowe mam poleciła mi koleżanka z wątku ,w który też pisze.:tak:
Jeśli to dzidzia to bede chyba skakać z radości w przenośni oczywiście.;-)
 
wszystkie gdzieś pouciekałyście:-(.
Możecie mnie zbesztać ,ale zrobiłam już testa choć do @ dobry tydzień ale od 3 dni mam okropne wymioty i skoki temperatur :eek: wiec pomyślałam, że zrobie i zobaczyłam cos:eek:, tą normalną kreske i drugą białą, test zabarwił się na różowo i przez chwile była biała kreseczka . tchnęło to we mnie nadzieje, a że jestem naziębiona to poradziłam sie telefonicznie gina co brać gdyby coś i kazał brać stodal na kaszel, witc i rutinoscorbin i naparki robić z kropli oil olbas bo takowe mam poleciła mi koleżanka z wątku ,w który też pisze.:tak:
Jeśli to dzidzia to bede chyba skakać z radości w przenośni oczywiście.;-)
wiesz jak ja zrobiłam pierwszy test to kreska była prawie niewidoczna a ja i tak ją widziałam:)))więc trzymam kciuki:)))
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem tu całkiem nowa i na początku chciałam serdecznie przywitać Mam na imię Asia i jestem z Poznania. Zaczelam z moim mężczyzną starania o maleństwo. W sumie na początku był to tylko stosunek przerywany ponieważ ja nie byłam do końca pewna (strach przed porodem bo jestem bardzo drobna).
Ostatnią @ miałam 13,10 skończyła się 18 a teraz nic... Cykle mam zazwyczaj koło 30-32 dni. Bez zabezpieczenia i, że tak powiem do końca współżyliśmy od 30 pazdziernika. @ nie ma... dwa testy negatywne za mną, bolą mnie piersi i czasem brzuch niby jak na @. Czy możliwe, że testy się mylą i jednak jest we mnie ta mała fasolka. Poczekam jeszcze troche i wybiore się do ginekologa.
Dziekuję z góry za odp.
 
Do góry