reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

Jejku ja nie wiem czy siwieją - nie dopuszczam by zobaczyć farbuje namiętnie :) A włosy tez traciłąm teraz traciłabym mniej gdyby nie mój kochany szkrab szczególnie rano jak śpi ze mną w łóżku a nie może mnie obudzić to łapie za włosy i niemiłośiernie ciągnie - budzik rewelacja aż wyć się chce że zadzwonił :)
 
reklama
Kupiłam sobie dzisiaj nowy lakier do paznokci - złocisty brąz ;D
A co do włosów - wypadają dalej niemiłosiernie
 
no i poszlam z pt do fryzjera. DRAMAT!!!!! zrobila mi pasemka za jasne i wygladam jakbym byla szpakowata i krzywo mnie obciela!!!! :( jestem zalamana i juz do tej szrlatanki nie pojde (a dotychczas bylam z niej zadowolona) :::::(((((
 
henna vax - dostępna w aptekach - kosz w zależności od pudełka - ale nie jest drogie ( ja mam średnie opakowanie - ok 23zł)

mi także lekarka poleciła henne na wypadające kłaczki do tego witaminki silica i szmpon do włosów vichy ( czerwony do wypadających włosów -  hair loss) d tego podcięcie i jesst lepiej.
 
A ja dzisiaj z resztkami swoich wlosow odwiedzilam fryzjera. Troche nielad zostal ogarniety, chociaz maz po powrocie do domu zmian nie zauwazyl - bo jak pozniej stwierdzil nie byly one tak drastyczne jak zazwyczaj.
 
mój Piotrek też nigdy nie zauważał jak ścinałam włosy, ale jak raz spięłam je spinką to zapytał "No to ile obcięłaś?" - faceci...
 
reklama
niewiem co to było wczoraj ale ja też wróciłam od fryzjera. Zrobił mi refleksy pomarańczowe- myślałąm że odlece jak nakładał farbe ale wyszło super. NO i obcoł mnie fajnie tak że nic nie musze robić z włosami a ukłądają sie. Jestem zadowolona i mężowi sie podobało tylko sie wystraszył że włosy ściełam na krótko bo miałam związane - ach te chłopy
 
Do góry