reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

Ja po porodzie u fryzjera byłam juz 2 razy no 3 ale za trzecim razem nie zdecydowalam sie na kolor wiec jednak z fotela zeszlam, ale w przyszlym tygodniu cos z tym balaganem musze zrobic. Obecnie latam w 2 mini kitkach jak Ala z Ib. Ale do pracy to chyba nie jest najlepsza fryzura, a nie wyobrazam sobie rano godzinnego ukladania wlosow. Obecnie mam dlugosc ni w 5 ni w 9 juz nie krótkie a jeszcze nie długie na dodatek końcówki zaczęły się kręcić więc porażka totalna.

 
reklama
Mój mąż też zajmuje się farbowaniem moich włosów. Ostatnio farbował mi po 22:00, był wtedy padnięty i myślał, że odstawił fuszerkę, a okazało się, że włosy zostały pokryte równomiernie :)
 
ANIK78 pisze:
Mój mąż też zajmuje się farbowaniem moich włosów. Ostatnio farbował mi po 22:00, był wtedy padnięty i myślał, że odstawił fuszerkę, a okazało się, że włosy zostały pokryte równomiernie :)

Mój też mnie farbuje i muszę przyznać, że jestem zadowolona.
Mają chłopy cierpliwość ;D

Ale włosy mi lecą okropnie. Czy znacie jakieś dobre sposoby,żebym nie została całkiem łysa??????
 
mokkate mi wypadały strasznie jakieś trzy miesiace, ostatnio juz coraz mniej :)

gratuluje mężów!
moj by chyba nie miał cierpliwości do farbowania ::)
 
mokkate pisze:
ANIK78 pisze:
Mój mąż też zajmuje się farbowaniem moich włosów. Ostatnio farbował mi po 22:00, był wtedy padnięty i myślał, że odstawił fuszerkę, a okazało się, że włosy zostały pokryte równomiernie :)

Mój też mnie farbuje i muszę przyznać, że jestem zadowolona.
Mają chłopy cierpliwość ;D

Ale włosy mi lecą okropnie. Czy znacie jakieś dobre sposoby,żebym nie została całkiem łysa??????
Mokkate,najlepsza metoda to odstawic na jakis czas farbowanie,bo od farby jeszcze bardziej wypadaja wloski :-[ chociaz ze mna tak jest.
 
reklama
dziewczyny, poratujcie - mi włosy wypadają całymi pasmami, są wszędzie!!! mam nadzieję, że to w końcu minie! nie biorę żadnych witamin, kupiłam sobie dość drogi dermatologiczny szampon nawypadanie włosów i nici - nie działa!!!!
chciałam sobie zrobić pasemka, ale chyba dam sobie spokój w związku z marnymi włosami :(
 
Do góry